Auto, moto, transports
Arhīvs
Jūnijs, 2018
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
Kas notiek Mix.lv?
Publicēts 24. maijā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://www.menswatcheslove.co/ru/">швейцарские часы реплики AAA +</a></strong><br> <strong><a href="http://www.menswatcheslove.co/ru/">швейцарские часы реплики</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 23. maijā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://www.fakerolexmenwatches.cn/">rolex Yacht-Master II</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.fakerolexmenwatches.cn/">replica watches</a></strong> <br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 22. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Vairāk nekā 10 000 iedzīvotāju pauduši atbalstu iniciatīvu portālā “ManaBalss” ievietotajam ierosinājumam Latvijā noteikt sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas jeb OCTA maksimālās cenas griestus. Latvijas Apdrošinātāju asociācijas prezidents Jānis Abāšins šādu ieceri neatbalsta.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 30. oktobrī, 2017. Autors: Milda.
Šajā ziemas sezonā valsts autoceļu uzturēšanai atvēlēti 30 miljoni eiro, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja AS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 19. oktobrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Transportlīdzekļu īpašnieku obligātās civiltiesiskās atbildības (OCTA) apdrošināšanas cenu griesti Latvijā vēl nav sasniegti, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" pauda Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) valdes priekšsēdētājs Jānis Abāšins, piebilstot, ka šobrīd straujam cenu kāpumam pamata nav.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 19. oktobrī, 2017. Autors: Milda.
Obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļu apdrošināšanas (OCTA) modelis Latvijā ir ačgārns, pauž Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) ģenerāldirektors Guntis Vilnītis.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 7. septembrī, 2017. Autors: Informācija.
Iespējams tev steidzami nepieciešama nauda, taču tradicionāli aizdevuma veidi tevi neuzrunā? Tagad ikvienam ir pieejams aizdevums pret jebkura vecuma un markas transporta līdzekli. Tā ir iespēja kredītu atmaksāt nesteidzoties un turpināt arī braukt ar savu auto!
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 7. septembrī, 2017. Autors: Informācija.
Ikviens no mums ik pa laikam sapņo par jaunu mašīnu. Vispirms gan nākas apsvērt vai mums nepieciešams jauns auto, dažkārt lieliski der arī lietots auto. Pat ja auto, ko esat nolūkojis, ir vairākus gadus vecs, tas nenozīmē, ka tas nevar būt lielisks pirkums. Galvenokārt jau tāpēc, ka izvēloties lietotu auto, jums var būt iespēja iekļauties nospraustajā budžetā ar mazlietotu, toties labāk aprīkotu, jaudīgāku izraudzītā modeļa versiju.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. augustā, 2017. Autors: Skaidrīte.
Nākamgad, kad līdz ar akcīzes nodokļa izmaiņām Latvijā kāps degvielas cenas, šis tirgus mūsu valstī kļūs mazāk konkurētspējīgs, intervijā Latvijas Radio sacīja Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijas padomes priekšsēdētājs Ojārs Karčevskis.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. jūlijā, 2017. Autors: Informācija.
Ar motociklu ir iespējams saņemt adrenalīnu un nebijušas emocijas, taču mocim ir arī vairākas funkcionālas īpašības, kas šo transporta līdzekli padara tik ļoti pievilcīgu. Salīdzinot ar vieglo auto, motocikls ļauj pārvietoties ātrāk, atvieglo ikdienu satiksmes sastrēgumu laikā; tāpat tam ir vieglāk atrast stāvvietu. Tikpat svarīgs ir arī motocikla ekonomiskais izdevīgums, jo vidēji var ietaupīt pat pusi no degvielas izmaksām pretstatā auto degvielas patēriņam. Lai vadītu motociklu, nepieciešama A kategorijas vadītāja apliecība.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 1. maijā, 2017. Autors: Andris.
Latvijas Gāzes ēkā ar dažādiem testiem tika prezentēts jaunais Volkswagen Crafter. Prezentācijas pasākuma formāts ļāva ne vien aplūkot jauno automašīnu, bet darbībā pārbaudīt stāvvietā novietošanas asistentus, 4MOTION pilnpiedziņu, kā arī ergonomiski aprīkoto šofera vietu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 1. maijā, 2017. Autors: Andris.
Lai aicinātu autovadītājus novietot auto prātīgi un pārdomāti, cienot arī citus braucējus, Volkswagen komerctransports novietojis jauno Crafter slavenajā Pārdaugavas viaduktā. Neparastais ceļa posms izvēlēts, lai vērstu uzmanību uz to, ka nereti vietas, kur iespējams atstāt auto, ir grūti pieejamas vai nelielas, taču arī tādos gadījumos nedrīkst aizmirst par citiem satiksmes dalībniekiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 1. aprīlī, 2017. Autors: Andris.
Komerctransports ir instruments ar pievienoto vērtību – instruments, par kura iegādi lemj uzņēmuma vadītājs, bet ikdienā strādā – šoferis, tas ir instruments, kas palīdz gūt peļņu, kā arī veido uzņēmuma tēlu. Tas nozīmē, ka komerctransportam vienlaicīgi ir ļoti vienkāršas un tajā pašā laikā gana sarežģītas funkcijas. Tas prasa nopietnus ieguldījumus, un vienlaikus īsākā vai garākā termiņā nes arī ieguvumus, tāpēc rodas loģisks jautājums, kā paildzināt komerctransporta mūžu?
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 1. aprīlī, 2017. Autors: Andris.
Svinot Volkswagen Transporter 70. gadadienu, zīmols Volkswagen komerctransports Ženēvas Starptautiskajā autoizstādē prezentē speciālā izlaiduma modeli Bulli 70 gadi. Godinot klasisko modeli, īpašā izlaiduma automobilim būs daudzi vizuāli un tehniski uzlabojumi – virsbūve saglabāta baltā un dzeltenā krāsā un papildināta ar izsmalcinātu un mūsdienīgu salona risinājumu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 1. aprīlī, 2017. Autors: Andris.
Jaunais Volkswagen Crafter beidzot ir pieejams Latvijā, uzlabotā auto spējas pārbaudītas Volkswagen komerctransporta rīkotās akcijas Crafter2craftsmen ietvaros – tās laikā Crafter mērojis 50 000 km lielu attālumu, viesojies 31 valstī un dienā pieveicis līdz pat 1078 km lielu attālumu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 1. februārī, 2017. Autors: Andris.
Jaunais Volkswagen Crafter jau tagad pieejams pasūtīšanai pie dīleriem, lai pavasarī to varētu iekļaut savā darba ikdienā. Jaunā Crafter pilnā masa sasniedz līdz pat 5.5t, tam ir lielāka kravas ietilpība un funkcionalitāte, taču cena saglabājusies iepriekšējā Crafter līmenī. Cenā iekļauta 4 gadu vai 200 000 km nobraukuma garantija.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 28. janvārī, 2017. Autors: Andris.
2016. gads Volkswagen komerctransporta segmentā vērtējams kā veiksmīgs – piegādāti vairāk nekā 480 000 Volkswagen komerctransportlīdzekļi. Aizvadītais gads Volkswagen komerctransportam iezīmējis vairākus būtiskus rādītājus - 11,4% pieaugumu visā pasaulē un 16,9% lielu izaugsmi Austrumeiropā. Zīmols guvis panākumus arī Rietumeiropā – tur sasniegts 15,7% pieaugums. Kopumā piegādāts par 16,7% vairāk T sērijas transportlīdzekļu un par 22,6% vairāk Caddy transportlīdzekļu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 13. oktobrī, 2016. Autors: Andris.
Starptautiskajā komercautomobiļu izstādē IAA, Vācijas pilsētā Hannoverē, prezentēti jaunie “Volkswagen Amarok” un “Amarok Canyon”. Pirmo reizi vidējas jaudas klasē pieejams jaunais V6 dzinējs ar 150 kW/204 ZS jaudu. “Amarok” ir vienīgais pikaps tā segmentā ar 3,0 l V6 turbo dīzeļdegvielas dzinēju. Savukārt autoizstādes debiju piedzīvojuši “Amarok Aventura” un “Highline” versijas ar V6 dzinējiem (165 kW/224 ZS).
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 1. augustā, 2016. Autors: topimabursJauns lietotājs.
Ja Jūs plānojat krāsot savu auto, šeit ir plusi un mīnusi dažām no auto krāsām.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. jūlijā, 2016. Autors: Skaidrīte.
ASV tiesa apstiprinājusi izlīgumu ar Vācijas autobūves kompāniju “Volkswagen”, kas apņēmusies samaksāt 14,7 miljardu ASV dolāru, jeb 13,4 miljardu eiro sodu par manipulācijām ar izmešu rādītājiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 10. jūnijā, 2016. Autors: Andris.
Pie Rīgas Pasažieru ostas svinīgi tika atklāts pirmais atbilstoši Eiropas Savienības (ES) standartiem sertificētais heliports Rīgā, ko ierīkojis tā īpašnieks – Rīgas Pasažieru termināls.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 26. oktobrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Japānas autoražotājs "Toyota" apsteidzis savu lielāko konkurentu - vācu ražotāju "Volkswagen" un kļuvis par pārdošanas līderi pasaules automašīnu tirgū, liecina pirmdien publiskotie dati.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 10. septembrī, 2015. Autors: Informācija.
Tā kā tuvāka nāk ziemas sezona, tad pēdējais laiks sākt jau meklēt un domāt – kur un kādas ziemas riepas iegādāties savam auto, lai braukšana būtu drošāka, patīkamāka un izdotos izvairīties no dažādiem nepatīkamiem negadījumiem, kuru cēlonis – nepiemērotas vai nolietojušās transportlīdzekļa riepas. Paklausoties dažādu speciālistu padomos, palasot informāciju internetā vai pajautājot kādam paziņam, kurš šajā lietā zinošāks, varam nonākt pie dažiem secinājumiem – ko ievērot vai vismaz paturēt prātā meklējot riepas sezonai.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 16. jūnijā, 2015. Autors: Informācija.
KASKO ir auto apdrošināšana, kas ir katra transportlīdzekļa īpašnieka brīva izvēle – iegādāties to vai nē. Apdomīgākie autovadītāji izvēlas KASKO apdrošināšanu, jo paredzēt negadījumus nav iespējams.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. aprīlī, 2015. Autors: Skaidrīte.
Pēc biļešu cenu paaugstināšanas Rīgas sabiedriskajā transportā, pasažieru skaits nav būtiski samazinājies un marta mēnesi tas sarucis vien par 5 %, tā otrdien intervijā LTV raidījumā "Rīta Panorāma" sacīja Rīgas mērs Nils Ušakovs.
Lasīt visu rakstu...
1 2 3 4 5 ... 40