Zaļās ziņas, Vide un Daba
Arhīvs
Septembris, 2017
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
Kas notiek Mix.lv?
Publicēts 18. septembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Jaunā darba nedēļa iesākusies ar aktīvu ciklonu, kas Latvijai tuvojas no dienvidiem un dienas laikā šķērsos valsts teritoriju, daudzviet nesot stipru lietu, bet vietām, galvenokārt centrālajos rajonos, pat ļoti stipru lietu, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 15. septembrī, 2017. Autors: Informācija.
Brīvdienās laiks uzlabosies, bet nākamnedēļ Latviju šķērsos jauns ciklons, kas atnesīs stiprus nokrišņus, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 8. septembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Arī turpmākās dienas Latvijas teritorija atradīsies ciklonu darbības ietekmē, kas nesīs nepastāvīgus laika apstākļus- sausākas dienas mīsies ar lietainākām, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 4. septembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Pēc lietainās pirmdienas laika apstākļi darba nedēļas vidū uzlabosies, bet nedēļas nogalē atkal daudzviet līs, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 1. septembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Septembris kalendārā iezīmē jau rudens klātbūtni, un to šajās brīvdienās arī izjutīsim, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 30. augustā, 2017. Autors: Skaidrīte.
Augusta pēdējā diena būs šīs nedēļas siltākā diena, jo 1. septembrī Latviju no rietumiem šķērsos neliela aukstā atmosfēras fronte, liecina sinoptiķu prognozes.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 28. augustā, 2017. Autors: Skaidrīte.
Šīs nedēļas vidū dienvidvējš Latvijai atnesīs vasarīgu siltumu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognozes.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 25. augustā, 2017. Autors: Skaidrīte.
Augusta pēdējās dienas pavadīsim ar salīdzinoši sausu, tomēr dzestru laiku, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 21. augustā, 2017. Autors: Skaidrīte.
Šajā nedēļā laika apstākļus noteiks ciklonu darbība virs Ziemeļeiropas, virs Latvijas ieplūdīs vēsāks gaiss, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. augustā, 2017. Autors: Skaidrīte.
Nedēļas nogalē gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +30 grādiem, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. augustā, 2017. Autors: Skaidrīte.
Nedēļas pirmajā pusē Latvijā nokrišņi mitēsies un pakāpeniski kļūs siltāks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 11. augustā, 2017. Autors: Skaidrīte.
Brīvdienās visā Latvijā gaidāma svelme un dažviet gaiss iesils līdz pat +32 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 26. jūlijā, 2017. Autors: Informācija.
Beidzot vasara ir pilnbriedā, un arvien vairāk palielinās to ceļotāju skaits, kuri vasaras atvaļinājuma laikā vēlas izzināt kaimiņvalstu dabas pērles, ceļojumam izmanto automašīnu. Informāciju sagatavojis autonomas uzņēmuma Budget Latvia pārstāvis Edijs Vārpsalietis.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 21. jūlijā, 2017. Autors: Skaidrīte.
Brīvdienas gaidāms lielākoties sauss laiks, bieži uzspīdēs saule, bet jaunnedēļ mākoņu būs vairāk un biežāk līs, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. jūlijā, 2017. Autors: Skaidrīte.
Šonedēļ pieturēsies nepastāvīgs laiks, tomēr atsevišķas dienas gaidāmas arī siltas un lielākoties sausas, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. jūlijā, 2017. Autors: Skaidrīte.
Nedēļas nogalē nokrišņu būs maz, nākamās nedēļas sākumā pāri Latvijai virzīsies nākamā lietus zona, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 10. jūlijā, 2017. Autors: Skaidrīte.
Nedēļas pirmajā pusē pieturēsies nepastāvīgs laiks, darba nedēļas noslēgumā austrumos gaidāms ilgstošs lietus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 7. jūlijā, 2017. Autors: Skaidrīte.
Jūlija pirmā nedēļa būs pagājusi ne visai vasarīga, tomēr saglabājas neliela cerība, ka nedēļas nogalē laiks uzlabosies, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. jūlijā, 2017. Autors: Skaidrīte.
Nedēļas otrajā pusē laika apstākļi visā Latvijā uzlabosies. Brīvdienās gaiss iesils līdz +23 grādiem, liecina jaunākās prognozes.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 3. jūlijā, 2017. Autors: Skaidrīte.
Nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus virs Latvijas vēl turpinās noteikt ciklonu darbība, nedēļas beigās – neliels augsta spiediena apgabals, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 30. decembrī, 2016. Autors: Andris.
Pēdējo mēnešu laikā plašsaziņas līdzekļos aktualizēta tēma par bisfenola kaitīgumu, tā negatīvo ietekmi uz veselību, kas var rasties, lietojot vienu vai otru pudelēs pildīto ūdeni. Cilvēku rūpes par savu veselību nav nekas nosodāms, taču gandrīz 60 gadus šī viela nevienam nekaitēja, taču tiklīdz viens no dzeramā ūdens ražotājiem Latvijā izlēma paplašināt savas pozīcijas tirgū, uzvirmoja sašutuma vilnis, kas sniedzās līdz pat iniciatīvai portālā manabalss.lv.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 30. decembrī, 2016. Autors: Andris.
Daudzi cilvēki sākuši satraukties, ka ūdens no plastmasas pudelēm esot kaitīgs, plastmasā esošo vielu dēļ. Tas, ka ir kaitīgi dzert no plastmasas pudelēm, ir pilnīgas muļķības. Īstenībā tas nav kaitīgi. Ja pērkat ūdeni, ko ražo lielas kompānijas, kas ilgstoši darbojas nozarē, uztraukumam nav pamata, protams, nevajag pirkt ūdeni aizdomīga paskata traukos, kas pildīti kādos kaktos.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 30. decembrī, 2016. Autors: Andris.
Ūdens ir ļoti spēcīgs šķīdinātājs, un jebkurš materiāls, saskaroties ar ūdeni, lielākā vai mazākā mērā šķīst, tajā skaitā arī, piemēram, stikls vai polimēra materiāli, taču mēs ikdienā dzeram no stikla glāzēm un pudelēm, nebaidoties no stiklu veidojošo vielu iespējamās iekļūšanas organismā, jo apzināmies, ka izšķīdušo daļiņu koncentrācija ir pārāk niecīga, lai spētu ietekmēt cilvēku. Līdzīgi ir arī ar polimēriem, kuru sintēzē tiek izmantots arī pieminētais bisfenols.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 30. decembrī, 2016. Autors: Andris.
Ziemassvētku un Jaunā gada svinības nereti ir arī laiks, kad mēdzam pārēsties. Svētkos tiek klāti bagātīgi galdi, nereti izvēloties arī ļoti sātīgus un treknus ēdienus, neiztiek arī bez saldumiem, jo tradīcija taču aicina celt galdā deviņus un pat divpadsmit ēdienus. Garšīgs ēdiens ir bauda ikvienam, bet, ko darīt, kad pēc svētkiem ir smaguma sajūta, miegainība, vēdergraizes, klāt nākuši papildus kilogrami un varbūt arī nopietnākas veselības problēmas? Veselības speciālisti pēc svētku pārmērībām iesaka ievērot mazu atslodzes periodu, kurā neiztrūkstoša sastāvdaļa ir ūdens.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 31. oktobrī, 2016. Autors: Skaidrīte.
Sinoptiķu prognozes liecina, ka šonedēļ daudzviet Latvijā veidosies noturīga sniega kārta, bet nedēļas nogalē sals vietām Latvijas austrumos sasniegs pat -10 grādu.
Lasīt visu rakstu...
1 2 3 4 5 ... 15