Zaļās ziņas, Vide un Daba
Arhīvs
Janvāris, 2018
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Kas notiek Mix.lv?
Anonīms lasītājs balsoja par
ZRP un SC eksperti jau sākuši kopīgu darbu bez "Vienotības"
Pirms 4 h 46 m
Anonīms lasītājs balsoja par
Slimnīcā nogādāta eksprezidente Vaira Vīķe–Freiberga
Pirms 4 h 46 m
Anonīms lasītājs balsoja par
Video: Timberleiks un Gaga cīnās ar tējas maisiņu
Pirms 7 h 5 m
Anonīms lasītājs balsoja par
«Ak, tu, dieniņ!» – košs video un audio no Gustavo
Pirms 7 h 5 m
Anonīms lasītājs balsoja par
Video: Vīrietis izdara pašnāvību, nolecot no antenas
Pirms 7 h 6 m
Anonīms lasītājs balsoja par
Phun - 2D fizikas simulācija
Pirms 8 h 32 m
Jauns raksts
Veselības ministrei Čakšai piedzimusi meita
Pirms 10 h 15 m
Publicēts 22. janvārī, 2018. Autors: Skaidrīte.
Nedēļas sākumā laika apstākļus Latvijā turpinās noteikt anticiklons. Tikai vietām, galvenokārt valsts ziemeļos, brīžiem gaidāmi nokrišņi - pārsvarā sniegs un slapjš sniegs, savukārt nedēļas vidū daudzviet Latvijā iestāsies atkusnis, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 19. janvārī, 2018. Autors: Skaidrīte.
Brīvdienās Latvijā saglabāsies sals un pastiprināsies vēja brāzmas, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 15. janvārī, 2018. Autors: Skaidrīte.
Šonedēļ laika apstākļi mainīsies un biežāk sagaidīsim sniegu un brāzmainu vēju. Pirmdien anticiklona ietekme sāks mazināsies un Latvijai no rietumiem tuvosies dziļš ciklons, kas līdz pat ceturtdienai noteiks laika apstākļus pie mums, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 12. janvārī, 2018. Autors: Skaidrīte.
Šīs nedēļas izskaņā un nākošās nedēļas sākumā vēl aizvien laika apstākļus noteiks anticiklons-temperatūra pazemināsies, nokrišņi nav gaidāmi un saglabāsies kailsala apstākļi, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 8. janvārī, 2018. Autors: Skaidrīte.
Šonedēļ Latvijā mazināsies nokrišņi, bet bieži būs gaidāms sals, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. janvārī, 2018. Autors: Skaidrīte.
Brīvdienās un nākamās nedēļas sākumā virs Eiropas ziemeļiem turpināsies aktīva ciklonu darbība un tie noteiks laika apstākļus arī mūsu reģionā. Latvijā ieplūdīs aukstāks gaiss un valsti šķērsos vairākas nokrišņu zonas, bet ierasto lietu un slapjo sniegu pakāpeniski nomainīs sniegs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 22. decembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Ziemassvētku brīvdienās būs daudz nokrišņu, bieži būs vējains un gaisa temperatūra lielākoties būs virs nulles, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. decembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Nedēļas gaitā laiks pakāpeniski kļūs aukstāks, iespējama arī stipra snigšana, kas var izveidot 15 cm biezu sniega segu, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 15. decembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Brīvdienās laika apstākļus Latvijā turpinās noteikt ciklonu darbība, tomēr nelieli nokrišņi galvenokārt gaidāmi tikai piekrastes rajonos, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 11. decembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Gaidāmajā darba nedēļā lielākoties būs vējains laiks, bet otrdien gaiss iesils līdz pat +9 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 8. decembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Tuvākās septiņas dienas laika apstākļi būs nepastāvīgi un saglabāsies ciklonu darbība, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 4. decembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Darba nedēļas sākumā, ar aizejošo ciklonu saistītā, nokrišņu zona vēl turpinās šķērsot valsti, nesot slapju sniegu un sniegu (vietām sniega sega kļūs par 1-4 cm biezāka).
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 1. decembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Šīs nedēļas izskaņā un nākamajā darba nedēļā Latvijā pakāpeniski nostiprināsies ziemas laika apstākļi, īpaši valsts austrumu rajonos zemi pārklās sniegs un pieturēsies neliels sals.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 28. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Šonedēļ laika apstākļus lielākoties noteiks ciklonu darbība, līdz ar to pa laikam gaidāmi jauni nokrišņi. Līdz ar aukstāku gaisa masu, kas Latviju sasniedza svētdien, daudzviet gaisa temperatūra pazemināsies un biežāk nokrišņus varēsim sagaidīt kā slapju sniegu un sniegu, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 24. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Tuvākajās dienās nav gaidāmas būtiskas laika apstākļu izmaiņas un saglabāsies rudenīgs laiks, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 21. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Nedēļas sākumā un vidū laika apstākļus aizvien noteiks plašs zema spiediena apgabals, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Valsts svētkos gaidāmi nokrišņi un pastiprināsies vēja brāzmas. Sākot ar otrdienu, pakāpeniski kļūs vēsāks un gaisa temperatūra arī dienas laikā nepārsniegs nulles grādu atzīmi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 13. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Tuvākajās dienās debesis skaidrosies, un ievērojami nokrišņi nav gaidāmi, bet brīvdienās daudzviet gaidāms lietus un slapjš sniegs, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 10. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Šonedēļ laiks bija salīdzinoši sauss, ko lielā mērā noteica anticiklons, kura centrs trešdien atradās virs Latvijas austrumu daļas. Tomēr nedēļas nogalē pastiprināsies ciklona ietekme, kas nesīs brāzmainu vēju un nokrišņus, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 6. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Pēc sausajām brīvdienām atgriezīsies lietavas un nedēļas otrajā pusē gaidāms brāzmains vējš, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 3. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Tuvākajās dienās, ciklonam aizvirzoties tālāk uz austrumiem, debesis būs mākoņainas, tomēr brīžiem starp mākoņiem uzspīdēs saule un vairs tikai dažviet nedaudz īslaicīgi līs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 2. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Laika zīmju vērotājs dabā – Vilis Bukšs – izteicis savas prognozes par gaidāmajiem laikapstākļiem novembrī. Bukšs prognozē rudeni, kurš nemanot pāries ziemā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 30. oktobrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Nedēļas sākums saglabāsies vējains, bet līdz ar novembra sākumu sagaidīsim siltāku laiku, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. oktobrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Tuvākajās dienās ciklonu darbība Latvija turpināsies - gaidāms nokrišņiem bagāts un vējains laiks, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 23. oktobrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Nedēļas sākumā saglabāsies lielākoties skaidrs un sauss laiks, tomēr nedēļas otrajā pusē laika apstākļi mainīsies, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
Lasīt visu rakstu...
1 2 3 4 5 ... 17