Internets, blogi un blogeri
Arhīvs
Jūnijs, 2018
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
Kas notiek Mix.lv?
Publicēts 24. maijā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://www.discountmontblanc.me/ru/">Montblanc Пен</a></strong><br><strong><a href="http://www.discountmontblanc.me/ru/">Монблан</a></strong><br><strong><a href="http://www.discountmontblanc.me/ru/">Montblanc Meisterstuck</a></strong><br><br><br><br><br><br><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 24. augustā, 2017. Autors: Misters Viszinis.
Pēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) piemēroto nodrošinājumu atcelšanas trešdienas vakarā atjaunota Latvijā lielākā sludinājumu portāla “ss.lv” darbība.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 16. jūnijā, 2016. Autors: AngelaJauns lietotājs.
FotoJet, an excellent online collage maker & graphic designer, today announced the release of FotoJet photo editor, providing numerous editing tools, 50+ photo effects/filters and the ability to add text and clipart images to photos.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 6. martā, 2016. Autors: alijs.
Ceļotājiem tagad ir pieejama īpaša karte - online scratch map. Tā ir virtuāla pasaules karte, kurā iespējams izkrāsot apceļotās valstis, pievienot novērtējumus, komentārus un saites uz ceļojumu aprakstiem un galerijām.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. janvārī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Sociālajos portālos bieži ir atrodami uzjautrinoši teksti vai “haštagi”, kuros cilvēki ironizē par problēmām un apkārt notiekošo. Šoreiz par jaunāko “trendu” kļuvis savās problēmas vainot valsti- un nemaz nav svarīgi, kādas šīs problēmas ir.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. septembrī, 2014. Autors: hugoJauns lietotājs.
Slavenās Alena Kara grāmatas "Kā viegli atmest smēķēšanu" ekranizācija. Atmet smēķēšanu stundas laikā!
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. augustā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Polittehnologa Jurģa Liepnieka ieraksts mikroblogā "Twitter", kurā viņš paziņojis "Ja valsts ārlietu ministrs, pieaudzis vīrietis, dzīvo pie mammas, tad nav jābrīnās, ka politika primitīvi infantīla", izraisījis pamatu jaunam twitter jokam, proti, dalīties ar likumsakarībām tām pievienojot haštagu #LiepniekaLoģika.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 1. augustā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
No šodienas, 1. augusta Krievija noteikusi Polijas augļu un dārzeņu importa aizliegumu, kuram sekojusi diezgan asprātīga kampaņa poļu sociālajos tīklos ar nosaukumu "Ēd ābolus par spīti Putinam", kurā iesaistījuši daudzas sabiedrībā pazīstamas personas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 4. jūlijā, 2014. Autors: Par to, kā nopelnīt naudu internetāJauns lietotājs.
Šis ir mans blogs par to, kā ātri un veiksmīgi nopelnīt naudu internetā, kas balstīts uz paša pieredzi.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. martā, 2014. Autors: DanutaJauns lietotājs.
Atbilde uz video, kurā meitene rāda, kā dejo meitenes klubos - parodija par to, kā klubos dejo džeki!
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 16. aprīlī, 2013. Autors: ARTme.
Foursquare ofiss atrodas Ņujorkā, kas iekārtots 2012. gadā. Interjers ir visai neuzkrītošs salīdzinoši ar citu lielu uzņēmumu galvenajiem ofisiem. Vairāk veidots ekoloģiskā stilā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. februārī, 2013. Autors: ARTme.
Google jauns ofiss, kādā no Telavivas augstceltnēm. Kā redzam līdzekļu pietiek lai īstenotu vispārdrošākos interjera risinājumus. Spiežam vien bildes līdz beigām, lai saprastu par ko es runāju. Ofiss aizņem septiņus stāvus un ir 7900 m² liels.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 9. janvārī, 2013. Autors: ZuZE.
Spāniete Alisija savā blogā publicē tikai savas krūtis.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. septembrī, 2012. Autors: LOLa.
Internetā milzu popularitāti izpelnījies video no Krievijas, kur angļu valodas stundas laikā skolniece iesper prasīgam skolotājam starp kājām.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 3. aprīlī, 2012. Autors: gaizinsh.
To vienā vardā var nodēvēt par - Shitter, jeb serviss, kas ļauj izprintēt tvītus no Twitter konta uz tualetes papīra ruļļa.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. martā, 2012. Autors: Karīna.
''Tu vari beigt lasīt tos murgus?'' Šādi, es šodien atkal uzkliedzu savam patēvam, kurš ir pilnībā atkarīgs no interneta dzeltenās preses, kriminālziņām, žurnālistu uzpūstajiem rakstiem par slavenību ikdienu un tā tālāk. Apgalvojums, ka šīs ziņas papildina mūsu prātus, attīsta domāšanu ir tik pat nepatiesa, cik grupas ''Tattoo'' homoseksuālisms. Manuprāt, šīs interneta vides piesārņo cilvēku prātus ar negatīvismu. Mans patēvs ir tik ieinteresēts lietās, kuras patiesībā cilvēkiem nevajadzētu zināt un, ne tikai viņš, bet arī puse Latvijas iedzīvotāju.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 7. oktobrī, 2011. Autors: Matīss.
Laba, laba diena, beidzot saņēmos un… Esiet sveicināti jaunajā Matīss Murgonis blogā Tie draugi kas iečeko manu blogu ik pa laikam skaidri zina ka pusi no vasaras blogs stāvēja ar tekstu ka drīz būs jaunā versija.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. aprīlī, 2011. Autors: flebomedikaJauns lietotājs.
Pareizu medicīnas kompresijas zeķu lietošana nodrošina 50% no vēnu ārstēšanas panākumiem! Pēc kāju vēnu operācijas medicīnas kompresijas zeķu valkāšana ir obligāts priekšnoteikums veiksmīgam rezultātam.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 28. decembrī, 2010. Autors: TwitterJauns lietotājs.
Nedzirdēts nesmukums noticis Latvijas tvitosfērā. Acīmredzot, kāds ļaundaris piekļuvis divu godājamu kungu - polittehnologa Jurģa Liepnieka un zvērināta advokāta Alda Gobzema sociālā resursa Twitter.com profiliem un izplatījis sabiedrībai vienam par otru ne pārāk glaimojošu informāciju.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. decembrī, 2010. Autors: pukje.
Latvietis ar katru gadu arvien vairāk apgūst pasaules tīmekļa plašumus, taču tas nemaina ne to, ka latvietis internetā ir visai slinks, ne arī to, ka latvietis ir, bija un, visticamāk, vēl kādu laiku būs nīgrs un anonīms - bez identitātes lielu daļu sava laika veltīs tādu komentāru kā "ideoti toletē" rakstīšanai.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 8. decembrī, 2010. Autors: Matīss.
Labu laiciņu atpakaļ RIDEIT.LV veidotājs Murgonis (Matīss Līcis) škīrās no sava iepriekšējā BMX. Šķirties no riteņa nācās jo Murgonis piedzīvoja diezgan smagu kritienu, padzīvojās pa slimnīcu, paārstējās, pavingroja arī iznākot no slimnīcas. Laiks gāja uz priekšu…. Murgonis neatmeta ar roku, līdz vienā jaukā dienā saprata kad var atsākt vizināties ar BMX.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 11. oktobrī, 2010. Autors: Roberto.
e-ntuziasti e-projekta e-BAZNICA attīstībai ir izveidojuši divas informējošas lapas sociālajos tīklos: Draugiem.lv un Facebook.com.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. jūlijā, 2010. Autors: tautietis.
Aptuveni pirms gada, E3 2009 ietvaros pasaule pirmo reizi tika iepazīstināta ar Kinect, ko tolaik vēl sauca par Project Natal. Toreiz uz Microsoft preses konferenci bija ieradies arī Pīters Molinjē, kurš sev līdzi bija paņēmis video klipu, kurā mēs pirmo reizi ieraudzījām virtuālo puiku Milo. Tā bija pēdējā reize, kad viņu redzējām, jo uz šī gada E3 Milo nebija atnācis. Paklīda runas, ka nabaga puika ir iebāzts skapī un darbs pie viņa esot beidzies, bet ātri vien tās ziņas tika apstiprinātas kā kļūdainas. Pītera vadītā komanda vēl joprojām aktīvi darbojās ap Milo un viņš šodien tika prezentēts TEDGlobal 2010 dalībniekiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 13. jūlijā, 2010. Autors: tautietis.
Ārā laiks ir karsts, un tas nozīmē, ka lielākā daļa no mums slēpjas ēnā, jeb arī iekštelpās. Tas arī nozīmē to, ka ir pienācīgs laiks rīkot kārtējo LevelUp konkursu. Šoreiz veselas divas balvas, viena gan priekš Xbox 360 lietotājiem, gan priekš Playstation 3 faniem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 9. jūlijā, 2010. Autors: Sare.
Interesanti, ka vīriešiem pieļaujamā dienas deva ir trīs līdz četras alkohola vienības, bet sievietēm aptuveni uz pusi mazāk. Sievietēm reibuma stāvoklis saglabājas ilgāk. Ļoti daudzus autovadītājus „iegāž” tieši vieglais alkohols. Paģiru mazināšanai var izmantot vidēji stipru tēju ar citronu un medu.
Lasīt visu rakstu...
1 2 3 4 5 ... 9