Raibā pasaule
Arhīvs
Jūnijs, 2018
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
Kas notiek Mix.lv?
Publicēts 28. aprīlī, 2017. Autors: Informācija.
Pasaules rekordu var sasniegt praktiski ar jebko. Būtiski ir tas, lai šo lietu varētu izmērīt, nofiksēt fotografējot un filmējot no rekorda uzstādītājiem neatkarīga persona.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 3. maijā, 2016. Autors: Misters Viszinis.
Ziemeļkorejā uz nenoteiktu laiku aizliegtas gan kāzas, gan bēres, vēsta ārvalstu mediji.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 19. aprīlī, 2016. Autors: Misters Viszinis.
Ziemeļkorejā aizliegti pīrsingi un ierobežota džinsu velkāšana, kā arī citas rietumu modes tendences, vēsta ārvalstu mediji.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. oktobrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Krievijas Arhangeļskas reģionā šogad netiks svinēti Helovīnu svētki, jo tie, pēc amatpersonu domām, atstāj negatīvu iespaidu uz nestabiliem prātiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. oktobrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Pasaules Veselības organizācija (PVO) pirmdien savā ikgadējā ekspertu paziņojumā atklāja, ka bekons, hotdogi un aukstās gaļas izstrādājumi paaugstina risku saslimt ar resnās zarnas un kuņģa vēzi, piebilstot, ka arī sarkanā gaļa ir ļoti kaitīga.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 21. oktobrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Krievijas Federācijas, kas pēdējā laikā nākusi klajā ar vairākiem aizliegumiem, sākusi vērsties arī pret veikalu plauktos atrodamajām zombiju lellēm, ko atzinušas par kaitīgām bērnu psihei.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 13. oktobrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Tagad “Playboy”, glancētā vīriešu žurnāla, kas pazīstams ar saviem kailo sieviešu attēliem, lasītāji varēs godīgi teikt, ka pērk žurnālu tikai rakstu dēļ – “Playboy” uzņēmuma izpilddirektors paziņoja, ka žurnāls vairs nepublicēs kailu sieviešu fotogrāfijas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 7. oktobrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Ķīnā, pastaigājoties pa 300 metrus garo stikla tiltiņu, kas atrodas "Shiniuzhai" ģeoloģiskajā parkā, pamatīgi nobiedēti tiek jaunuzbūvētā objekta apmeklētāji. Cilvēkus šokējusi stikla plaisāšanas skaņa, kas pēkšņi pārtraukusi pasakaino pastaigu. Paveroties uz leju, bija manāms, ka ieplīsusi viens stikla plāte.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 23. jūlijā, 2015. Autors: Baiba Līduma.
Ēģiptē vismaz 21 cilvēks ir gājis bojā, tostarp divi bērni, pēc kravas kuģa un prāmja sadursmes Nīlas upē, ziņo slimnīcas, drošības un politiskie avoti.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. jūlijā, 2015. Autors: Baiba Līduma.
Izmantojot materiālus, ko izgatavojuši ieslodzītie Ungārijas cietumos, 900 akravīri veidos žogu gar Ungārijas robežu ar Serbiju, lai apturētu strauji plūstošo migrantu kustību, atklāja Ungārijas amatpersonas, kritiķiem projektu salīdzinot ar komunistu ēras barjerām, piemēram, Berlīnes mūri.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 1. jūlijā, 2015. Autors: Diāna.
Nākamgad Londonā pirmizrādi piedzīvos teātra izrāde "Nolādētais bērns" par vispasaules iemīļoto grāmatu un TV varoni Hariju Poteru, vēsta ārvalstu mediji.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 26. maijā, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Ko pateicīga tauta iegūst par demagogu, kuram jau ir viss, ieskaitot 97 procentus no vēlēšanu balsīm un iesaukas “Patrons” un “Tautas zirgu audzētājs”? Atbilde ir- ja Turkmenistānai vēl kas trūka, tad tas bija 21 metru augsts marmora un zelta piemineklis.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 15. aprīlī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Krievijā skandalozās uzstāšanās dēļ slēgta jauniešu deju skola, kurā iestudēta visai piedauzīga rakstura tverkinga deja. Meiteņu nepiedienīgā uzstāšanās nav palikusi bez sekām un uzsākta izmeklēšana, kas skolas personālam var draudēt ar reālu cietumsodu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 6. martā, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Kāds interesants incidents noticis Vācijas Eirovīzijas nacionālajā atlasē, kurā konkursa laureāts pēc uzvaras atteicies no dalības konkursā, pamatojot savu lēmumu ar to, ka vienkārši nav gatavs. Mūziķa paziņojums satrieca ne tikai konkursa veidotājus, bet arī fanus, kas par dziedātāju atdeva vairāk kā miljons balsu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 9. februārī, 2015. Autors: Skaidrīte.
Jau vēstīts, ka Kranojarskā izcēlies milzīgs skandāls pēc tam, kad dzelzceļa brigāde apzināti centusies nobraukt pa sliedēm skrienošu lāci. Brigādes locekļa saucieni "Notriec viņu, notriec!" izraisījuši sašutumu ne tikai interneta lietotāju vidū, bet arī atbildīgo amatpersonu, kas izvērtējot notikušo atlaiduši vilciena mašīnistu un viņa palīgu. Noskaidrots arī tas, ka lācim tomēr izdevies izvairīties no sadursmes un dzīvnieks aizbēdzis.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 3. februārī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Pasaulē izcēlies milzu skandāls sakarā ar kāda Krievijas kultūras nama plānotu leļļu teātra iestudējumu, kurā it kā paredzēts vardarbīgi nogalināt ASV prezidentu Baraku Obamu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 29. janvārī, 2015. Autors: AlfredoJauns lietotājs.
Feminisms sen jau vairs nav par sieviešu līdztiesību, bet gan par dominanci pār vīriešiem. Feministes necīnas par darba vietām celtniecībā, mašīnbūvē vai mežistrādē - tās tiecās uz pārvaldi! Un ne tikai pārvaldi politikā, bet arī vīriešu dzīvē. Kad, ar viltu, gūta virsroka pār vīrieti, tāds visai ātri tiek pamests, ja ir izvēles iespēja (zema morāle). Nerunāju par to, ka atsevišķas sievietes nevar būt līdzvērtīgas vīriešiem, bet tas gan ir tikai izņēmums. Sieviete un Vīrietis nav radīti kā līdzvērtīgi, tāpat kā visi vīrieši savā starpā nav līdzvērtīgi. ~70% laulību šķiršanu tiek iniciaētas no sievietēm un sievietes arī visbiežāk krāpj. Tākā nav manīts, ka kāds Latvijā cilātu ģenderisma tematu (pat ne vīriešu portālos), nolēmu uzrakstīt par MGTOW un to, ka gandrīz katrs vīrietis no tā var tikai iegūt...
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 12. decembrī, 2014. Autors: Skaidrīte.
"Jampadracis", "Viens pats mājās", "Īsta mīlestība" jeb "Love Actually" ir tikai dažas māklsas filmas, kuru skatīšanās ir kļuvusi par svētku tradīciju ģimenē. Tāpēc būtu svarīgi ņemt vērā TV skatīšanās etiķeti, lai varētu saticīgi pavadīt laiku ne tikai ģimenes lokā pie eglītes, bet arī pie TV ekrāna baudot iecienītākas filmas un raidījumus.Lūk, Kiberpsihologs Berni Good iesaka dažus praktiskus padomus jeb TV etiķeti, jo, kā atklāj Samsung pētījums "The Way We Watch", gandrīz puse (45%) no apjautātajiem televīzijas faniem Eiropā atzīst, ka dusmojas, ja skatīšanās laikā tiek traucēti.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 21. novembrī, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Amerikāņu dizaineris Nikolajs Lemms izveidojis pasaulē pirmo lelles Bārbija analogu - Lemmiliju. Jaunā lelle no tradicionālās un pasaules kulta slavas iekarojušās lelles Bārbija atšķiras ar daudzkārt reālistiskāku augumu un izskatu. Lemmilija ir veidota pēc vidējās 19 gadus vecas meitenes ar visiem kosmētiskajiem defektiem. Kā atzīst lelles autors, projekta mērķis ir parādīt, ka arī realitāte var būt skaista. Turklāt, iespējams, pavisam drīz Lemmilijai pievienosies arī Kena analogs - lelle ar noslieci uz plikpaurību un manāmu alus vēderu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 29. oktobrī, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Kā izrādās lidojoši NLO nav vienīgie brīnumi, ko cilvēkiem izdodas nofilmēt. Kāda sieviete no Lielbritānijas apgalvo, ka savā video novērošanas kamerā iemūžinājusi īstas fejas lidojumu. Pēc sievietes vārdiem, video fragmentā saskatāma neliela izmēra mistiska būtne ar spārniem. Sieviete piebilst, ka pati ir ļoti skeptiski noskaņota pret pārdabiskām parādībām, taču esot pārliecināta, ka nofilmēta feja ir īsta.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 30. septembrī, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Slavenā skaistuma ikona - Bārbija 50 gadu pastāvēšanas laikā piedzīvojusi visdažādākās pārmaiņas, sākot no princeses beidzot ar nāriņas tēlu. Argentīniešu mākslinieki Marianela Perelli un Emiliano Paolini radījuši pēdējo gadu skandalozāko tēlu, proti, pievērsuši lelli reliģijai. Bārbija kopā ar Kenu īpašā izstādē būs redzami 33 reliģijas tēlos. Ambiciozā izstāde jau tagad izsaukusi plašu rezonansi, it īpaši dažādu konfesiju vidū, kuri uzskata gaidāmo izstādi par zaimošanu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 25. septembrī, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Interneta pasaulē plašu popularitāti iemantojis video, kurā ar datorprogrammas Painter11 palīdzību radīta īsfilma, kas parāda kā cilvēka dzīve paiet no dzimšanas brīža līdz sirmam vecumam. Aptuveni mēneša laikā video jau noskatījušies teju trīs miljoni cilvēku.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 8. septembrī, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Netālu no Managvas, Nikaragvas galvaspilsētas, lidostas iedzīvotājus satricināja sprādziens, kuru, visticamāk, izraisīja meteorīts.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 2. septembrī, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Skatoties asa sižeta filmas cilvēki patērēt uz pusi vairāk neveselīgas pārtikas kā skatoties mierīga rakstura pārraides, vēsta britu laikraksts «The Guardian».
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 29. augustā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Naktī uz piektdienu sācies Islandē esošā Bardarbungas vulkāna izvirdums,vēsta Islandes Meteoroloģiskais dienests. Sakarā ar vulkāna izvirdumu, pašlaik ir aizliegta gaisa satiksme Islandes vulkāna tuvumā.
Lasīt visu rakstu...
1 2 3 4 5 ... 31