Aktualitātes
Arhīvs
Novembris, 2017
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Kas notiek Mix.lv?
Publicēts 17. novembrī, 2017. Autors: Milda.
Ņemot vērā ažiotāžu ap „čekas maisiem”, savu viedokli LTV raidījumā "Rīta panorāma" pauda arī bijusī Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Viņa uzskata, ka "čekas maisi" būtu jāpublicē tikai pēc to zinātniskās izpētes, jo šajos dokumentos ir apslēptas "dziļbumbas".
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. novembrī, 2017. Autors: Kultūras ziņas.
Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienu, Rīgā paredzēta plaša svētku programma – ziedu nolikšanas ceremonija, Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārā parāde, svinīgs pasākums pie Brīvības pieminekļa, daudzveidīgi koncerti, kopīga Latvijas valsts himnas dziedāšana 11. novembra krastmalā un svētku uguņošana.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 15. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska ierosinājums mazākumtautību skolās pāriet uz mācībām latviešu valodā ir pareizs, bet tas nedrīkst būt konvulsīvs, intervijā laikrakstam "Latvijas Avīze" pauda bijusī Izglītības departamenta direktore, valsts sekretāra vietniece Evija Papule.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 13. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Pedagogu darba samaksas pieauguma grafika pieņemšana valdībā būtu vēsturisks notikums, uzskata Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) priekšsēdētāja Inga Vanaga.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 8. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Valsts prezidents Raimonds Vējonis cer, ka Satversmes aizsardzības biroja (SAB) vadītājs Jānis Maizītis kandidēs uz otru sava amata termiņu nākamajā gadā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 8. novembrī, 2017. Autors: Andris.
Ainas Mucenieces vārdā nosauktais Viroterapijas fonds, pēc vēža pacientu ierosinājuma, aicina parakstīt atklātu pateicības vēstuli latviešu zinātniecei par viņas ieguldījumu medicīnā un radītā pretvēža medikamenta pieejamību.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 6. novembrī, 2017. Autors: Andris.
Piektdien, 3. novembrī, svinīgā gaisotnē tika pasniegti Ainas Mucenieces viroterapijas fonda apbalvojumi par ieguldījumu viroterapijas attīstībā. Ordeni saņēma trīs Latvijas drosmīgie “vēža karotāji” – Zane Cinglere-Kraukle, Indra Vālande un Jevgēnis Odincovs, kuri piedalījās iniciatīvā “Kāp cīņai pret vēzi” (Climb for Cancer).
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 6. novembrī, 2017. Autors: Informācija.
Nav noslēpums, ka latvieši ir aktīvi svētku svinētāji. Lai gan kalendārā nereti parādās jauni, no ārvalstīm pārņemti svētki, bet, kā novērojuši vairāki vietējie uzņēmēji, mūsdienās arvien biežāk novērota iedzīvotāju tendence atgriezties pie klasiskajām senlatviešu svinamajām dienām.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 6. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Dienvidkoreja pastiprinājusi Ziemeļkorejai piemērotās sankcijas, liecina Dienvidkorejas valdības mājaslapā publiskotā informācija.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 3. novembrī, 2017. Autors: Milda.
Latvija Eiropas Savienības (ES) patvēruma meklētāju pārvietošanas programmas ietvaros līdz šim uzņēmusi 346 bēgļus. Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V) atzīst - no pārvietošanas programmā atvestajiem Latvijā varētu būt palikuši vien uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi cilvēki.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 2. novembrī, 2017. Autors: Milda.
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) Latvijai nav vajadzīga, intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” pauda tiesībsargs Juris Jansons.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 1. novembrī, 2017. Autors: Milda.
Veselības ministrijas (VM) piedāvājums koplīguma vietā noslēgt memorandu, kā arī citi priekšlikumi ģimenes ārstiem nav pieņemami, kā rezultātā jau vairākus mēnešus turpinās ģimenes ārstu streiks. Veselības ministre Anda Čakša uzsvērusi, ka Latvijas Ģimenes ārstu asociācija (LĢĀA) saviem biedriem uzspiež streiku. Asociācija šādas ziņas noraida.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 31. oktobrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Pašlaik savu uzvaras gājienu sākušas saaukstēšanās slimības, un slimnīcā jau nonācis šīs sezonas pirmais gripas pacients. Mediķi aicina rūpēties par profilaksi pret saaukstēšanās slimībām un gripu, jo īpaši mudinot savlaicīgi vakcinēties pret gripu iedzīvotājus, kuriem ir paaugstināts risks saskarties ar smagām šīs slimības komplikācijām.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 30. oktobrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Veselības ministre Anda Čakša aicina Latvijas Ģimenes ārstu asociāciju (LĢĀA) nemēģināt neuzspiest ģimenes ārstiem streiku gripas sezonā. Pēc ministres sacītā, tas būtu “noziedzīgi pret iedzīvotājiem”.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. oktobrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
2017. gada 29. oktobrī Latvijā un daudzviet citur pasaulē notiks pāreja atpakaļ no vasaras laika, kad pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 26. oktobrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Šodien Katalonijas reģionālajā parlamentā paredzēta plenārsēde, kurā premjerministrs Karless Pudždemons, iespējams, varētu pasludināt reģiona neatkarību.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 25. oktobrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Nākotnē potenciāls ir 130 vidusskolām un tas būtiski mazāks skaits skolu nekā ir šobrīd, informēja izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (V).
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 24. oktobrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Veselības ministrijas (VM) piedāvājums koplīguma vietā noslēgt memorandu, kā arī citi priekšlikumi ģimenes ārstiem nav pieņemami, kā rezultātā ģimenes ārstu streiks turpināsies. Tā šorīt intervijā LTV “Rīta panorāmai” paziņoja Latvijas Ģimenes ārstu biedrības valdes loceklis Pauls Princis.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 24. oktobrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Valsts prezidents Raimonds Vējonis apsver iespēju pēc vēlēšanām nākamā sasaukuma parlamentā atkal iesniegt priekšlikumu pārtraukt nepilsoņa statusa piešķiršanu jaundzimušajiem nepilsoņu bērniem, kuru pašreizējā Saeima noraidīja.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 24. oktobrī, 2017. Autors: Informācija.
Apģērbs mūsdienās pilda daudz funkciju. Tas ne tikai mūs sasilda un piesedz, bet arī veido mūsu personīgo stilu, ļauj izcelties un parādīt savu statusu sabiedrībā. Lai iegādātos apģērbu, kas atbilst visām minētajām funkcijām, var nākties izdot daudz naudas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 23. oktobrī, 2017. Autors: Andris.
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) ar Microsoft Latvia atbalstu uzsākusi projekta “Digitālās prasmes nākotnes darbam” otrā posma īstenošanu. Tā laikā 400 jauniešu no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām ir sākuši apmācības digitālo prasmju apguvei. Projekta mērķis ir attīstīt jauniešos prasmes, kas būs nepieciešamas nākotnes digitālajām profesijām.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 23. oktobrī, 2017. Autors: Informācija.
Jau nākamnedēļ Latvijā tiks atzīmēts Helovīns jeb Visu svēto diena. Pat ja mūsu platuma grādos šie svētki nešķiet tik populāri, ir daudzi bērni, kuri labprāt svin Visu svēto dienu. Helovīns ir laiks, kad bērni pārģērbjas par dažādiem mītiskiem tēliem un apstaigā mājas, prasot saldumus. Kā ievērojuši svētku dalībnieki un tirgotāji, mūsdienās arvien populārāki kļūst tā dēvētie veselīgie saldumi, kas ir lieliska alternatīva tradicionālajām konfektēm un karamelēm.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 19. oktobrī, 2017. Autors: Informācija.
Kad vēsajos rudens rītos tā vien gribas vairāk siltuma un lutināšanas, iedzīvotāji nereti izvēlas dienu iesākt ar branču kādā no mājīgajām pilsētas kafejnīcām vai restorāniem. Tā ir lieliska iespēja nodoties gardai un nesteidzīgai maltītei un jaukām sarunām līdz pat vēlai pēcpusdienai.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 19. oktobrī, 2017. Autors: Milda.
Nākamo desmit gadu laikā Latvijai jāpieliek punkts jautājumam par nepilsoņa statusa piemērošanas izbeigšanu bērniem, intervijā LTV raidījumam "Rīta panorāma" pauda tiesībsargs Juris Jansons.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. oktobrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) nākusi klajā ar jaunu ieceri ģimenes valsts pabalstu palielināšanai – piešķirt ikmēneša piemaksas ģimenēm, kas audzina divus vai vairāk nepilngadīgus bērnus. Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZSS) šo ideju sauc par labu risinājumu.
Lasīt visu rakstu...
1 2 3 4 5 ... 127