Foto un video ziņas
Arhīvs
Jūnijs, 2018
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
Kas notiek Mix.lv?
Publicēts 23. maijā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://www.luxurywatch.org.cn/it/">swiss replica orologi aaa +</a></strong><br> <strong><a href="http://www.luxurywatch.org.cn/it/">Orologi svizzeri replica</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 23. maijā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://www.omegashop.net.cn/it/">swiss replica orologi aaa +</a></strong><br> <strong><a href="http://www.omegashop.net.cn/it/">Orologi svizzeri replica</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. maijā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://de.mensluxurywatches.cn/">qualitativ hochwertigen Uhren Replika</a></strong><br> <strong><a href="http://www.mensluxurywatches.cn/de/">qualitativ hochwertigen Uhren Replika</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 6. februārī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Pēdējo dienu laikā internetā sākuši parādīties smieklīgi video, no kuriem var noprast — iedzīvotājiem sakritusi uz nerviem masīvā Tele2 reklāmas kampaņa, kurā kompānija apgalvo: tās mobilais internets esot visātrākais. Izrādās, ka tauta domā citādi.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. maijā, 2016. Autors: Misters Viszinis.
Hitlers atkal saniknots - šoreiz Latvijas hokeja izlases neiekļūšanu 1/4 finālā!
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 11. decembrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Piektdien Ukrainas parlamentā izcēlies kautiņš starp premjera Arsēnija Jaceņuka Tautas fronti un prezidenta partijas Petro Porošenko bloka deputātiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. maijā, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš, kuru pēc reisa lidostā "Rīga" sagaidīja policija, publicējis video, kurā redzams, kā deputātam radušās domstarpības ar "airBaltic" stjuarti skaļrunī atskaņotā paziņojuma valodas dēļ.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. aprīlī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Pašmāju dziedātājs Intars Busulis turpina pārsteigt Krievijas talantu šovā "Toč-v-toč". Šoreiz dziedātājs pirmo reizi iejūties sievietes tēlā, atveidojot leģendāro dziedātāju Tīnu Tērneri
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 1. aprīlī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Sociālajā vietnē "youtube.com" publicēts video, kurā "Rīgas satiksmes" kontroles apsardze draud jaunietim salauzt roku un cenšas atņemt telefonu. Pēc video operatora teiktā, apsargs centies izdzēst ierakstu, agresīvi raustījis aiz drēbēm un grūstījis, kā arī aicinājis doties uz tuvējās ēkas iekšpagalmu "parunāties".
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 26. martā, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Par Neko talanti - šovs kurā netiks novērots nekāds progress.Suņu Būdā pie Artusa viesojas radošais duets Par Neko- Intars un Kaspars. Puiši ir sapratuši, ka televīzija un radio nodarbojas ar tautas debilizāciju, piemērs tam spēle - Gudrs un vēl gudrāks, kura tiek uzspēlēta arī studijā pie Artusa. Tagad puiši paši nolēmuši rīkot šovu Par Neko Talanti šovu, kurā varēs piedalīties ikviens, kurš nemāk dejot vai dziedāt, stāsta nesmieklīgus jokus, vai ir profiņš kādā citā stulbā nodarbē. Artuss ir kategoriski pret šādu pasākumu un pirms izdzen radošo duetu no studijas, parāda labo piemēru - Intaru Busuli, kurš ir ne tikai talantīgs dziedātājs, bet arī spilgti un pārliecinoši prezentē Latviju "LIELAJOS ŠOVOS".
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. martā, 2015. Autors: Skaidrīte.
Otrdien, 17. februārī, liela daļa Latvijas iedzīvotāju sociālajos portālos publicēja savu sajūsmu un fotogrāfijas ar novēroto ziemeļblāzmu, kuru vakarā pie debesīm un pat virs galvām varēja redzēt īpaši izteikti.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 11. martā, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Interneta vidē diskusijas izsaukušas Krievijas pārstāvja Apvienoto Nāciju Organizācijā (ANO) Vitālija Čurkina liktenīgā pārteikšanās, kurā Čurkins neapzināti apliecinājis, ka Krievija ir iesaistīta Ukrainas konfliktā. Savu pateikto gan Čurkins pēc ilgas minstināšanās izlaboja, tomēr - izlietu ūdeni vairs nesaslaucīsi!
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 10. martā, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Pašmāju dziedātājs Intars Busulis turpina pārsteigt Krievijas talantu šovā "Toč-v-toč". Šoreiz dziedātājs iejūties franču dziedātāja un komponista Džo Dasēna ādā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. martā, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Suņu Būdā pie Artusa Kaimiņa ciemos Gints Grāvelis:" Gints ne tikai spēlē teātri, jo ir Dailes aktieris, bet arī vada KOLOSĀLAS rosolballes, "filmējas" SLIKTĀ seriālā un "dejo" BRIESMĪGĀ šovā. Gint - kāpēc? Vai tiešām mums jāatbalsta MĒSLI. Jo šādi mēs kultivējam STULBUMU un TRULINĀM tautu. Gint, lūdzu nedejo, labāk makšķerē, jo to Tu māki!".
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 25. februārī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Latviešu mākslinieki turpina iekarot Krievijas skatuvi - šoreiz pārsteigumu sagādājusi deviņus gadus vecā rīdziniece Katrīna Paula Dīringa, kuras uzstāšanās Krievijas talantu šovā nav atstājusi vienaldzīgu nevienu žūrijas locekli.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. februārī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
ASV štatā Viskonsīnā kāds pensionārs, cenšoties izkļūt uz brauktuves, pāris sekunžu laikā ietriecies desmit automašīnās. Pēc policijas sniegtās informācijas, vīrieša kāja iestrēgusi akseleratorā un viņš panikā zaudējis kontroli par transportlīdzekli, tādējādi izraisot pamatīgu avāriju.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. februārī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Lai gan lielākā daļa pasaules iedzīvotāji nosoda Krievijas prezidentu Vladimiru Putins, savā dzimtenē prezidents aizvien ir varonis. Internetā nesen publiskots video, kurā kāds pusaudzis muzikālā konkursā izpilda dziesmu - Putins malacis! Skolēna izpildītais gan liek vēlreiz pārliecināties par plašo propagandu, kas norisinās Krievijā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 13. februārī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Krievijas prezidents Vladimirs Putins spēlē negodīgi un netīri, ir pārliecināts Ukrainas prezidents Petro Porošenko.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 13. februārī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Krievijas sabiedriskā organizācija "Atvērtā Krievija" publicējusi video, kurā krievu studenti lūdz piedošanu par Krievijas karu Ukrainā. Jaunieši video saka, ka izjūt kaunu par notiekošo Ukrainā un nepiekrīt jaunajai realitātei, ko radījusi Krievija.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 12. februārī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Kamēr Minskā tiek spriests par pamieru, Ukrainas parlamenta ēkā sakāvušies divi deputāti. Kā vēlāk sociālajā tīklā "Twitter" ierakstījis viens no kautiņā iesaistītajiem - partijas "Samopomič" pārstāvis Jegors Soboļevs, kautiņš notika pret korupciju vārda tiešā nozīmē.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 10. februārī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Internetā milzu popularitāti iekarojis kārtējais krievu "varoņdarbs". Proti, kāds jaunietis aizdedzinājis sevi un nolecis no deviņstāvu ēkas. Puiša izgājiens, kā jau Krievijā, uztverts ar sajūsmu!
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 9. februārī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Pazīstamā žurnāliste un TV raidījumu vadītāja Ksenija Sobčaka izraisījusi skandālu Krievijas propagandas televīzijas kanālā NTV studijā, paziņojot, ka Ukrainā karo Krievijas karavīri.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 9. februārī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Internetā popularitāti iemantojis televīzijas kanālā "Sky News" notikušais incidents, kurā bija iesaistīts Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess. Kanāla vadītājs kļūdījās, nosaucot Igaunijas prezidentu vārdu nepareizi, proti, nosaucis to par misteru Hendriksu, uz ko Igaunijas prezidents reaģējis visai asi, atsakoties no intervijas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. februārī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Edvard.TV kārtējā sižetā atklāj Rīgas bezpajumtnieku ikdienu, šoreiz plašāk iepazīstinot ar ielu muzikantu Gunti, kas ar laiku atklāj savu patieso seju, kā jau visi bezpajumtnieki viņi ļoti labi māk manipulēt ar cilvēkiem! Guntis spiež uz žēlastību un daudzi cilvēki uz to paķeras un dod viņiem naudu un par to naudu bezpajumtnieki nodzerās.Viņiem ir tik viena problēma – kur dabūt naudu lai varētu iedzert.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 11. decembrī, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Suņu Būdā šobrīd populārākais deputāts un populārākais ministrs - Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš un Veselības ministrs Guntis Belevičs.Suņu Būdā šobrīd populārākais deputāts un populārākais ministrs - Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš un Veselības ministrs Guntis Belevičs. Guntis, kā ministrs pārstāv Valsti veselības jomā, un tāpēc, "raus ručņiku" ar RSTA, taisīs alkohola politiku Eiropā un ir pret ģenētiski modificētu pārtiku. Ministrs gan nezināja, vai Mamēdovs un Ploriņš ir brāļi, un vai tumsā var atšķirt Aivaru no Aināra. Ja kas, Gunta brieži ir bioloģiskie, desas var nopirkt spīķeros un atkritumus, laikam, jāšķiro. Rādās, būs labi.
Lasīt visu rakstu...
1 2 3 4 5 ... 11