Neticamas dīvainības
Arhīvs
Jūnijs, 2018
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
Kas notiek Mix.lv?
Publicēts 24. maijā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://www.cheaprolexonline.top/ru/">швейцарские часы реплики AAA +</a></strong><br> <strong><a href="http://www.cheaprolexonline.top/ru/">швейцарские часы реплики</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 23. maijā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://www.replicawatchaaa.top/it/">acquistare orologi omega</a></strong><br> <strong><a href="http://www.replicawatchaaa.top/it/">omega watches online</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. jūlijā, 2015. Autors: Baiba Līduma.
Septiņus gadus veca meitene, kas pazuda Kolumbijas džungļos, ir atrasta dzīva pēc gandrīz trim nedēļām, vēsta raidsabiedrība BBC.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 8. septembrī, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Jaunu dīvainību uz Marsa atklājis NLO blogeris Skots Vorings, kuram nekavējoties sekoja NASA publicētās fotogrāfijas. Tajās pēc arheologu domām redzamas ēģiptiešu skulptūras. Redzētais licis aizsākties jaunai teorijai par to, ka iespējams uz Marsa viesojušies senie ēģiptieši.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 29. augustā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Pavisam interesantu mārketinga triku izdomājusi Krievijas banka "Sberbank, tā klientiem noslēdzot hipotekāro kredītu piedāvā aizdot arī kaķi.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 26. augustā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Interneta vietnē "YouTube" ievietots video, kas kārtējo reizi apliecina, cik populārais dzēriens "Coca - Cola" patiesībā ir kaitīgs mūsu veselībai. Esam redzējuši, kas notiek, kad Coca- Colai pievieno mentosu vai kā tam pa spēkam ir notīrīt rūsu, bet vai esat redzējuši, kā dzēriens spēj iztīrīt tualetes podu? Turklāt, daudz labāk kā ar dažiem mājsaimniecībā izmantojamiem ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 26. augustā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Visai neparasta dabas parādība piemeklējusi tuksnešainu apvidu netālu no Meksikas, proti, dīvainā veidā sākusies atvērties zeme, radot aptuveni kilometru garu un astoņus metrus dziļu plaisu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 8. augustā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Interneta vietnē "YouTube" parādījies kāds video, kurā redzams, kā pa Mēness virsu pastaigājas [iespējamais] citplanētietis.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. augustā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Noteikti esat dzirdējuši par sievietēm, kuru kvēlākais sapnis ir līdzināties ideāla iemiesojumam - lellei Bārbijai, bet izrādās, ka ir arī vīrieši, kas iegulda laiku un naudu, lai izskatītos līdzīgi Kenam.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 4. augustā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Kāds amerikānis nolēmis veikt eksperimentu, pēc tam, kad izdzirdējis kā lielveikalu tīkla Walmart veikalā pirktais saldējums nekūst saulē. Vīrietis atstājis saldējumu saulē 75 minūtes un tas tiešām neizkusa, kas lika eksperimentētājam uzdot retorisku jautājumu - Vai tas patiesībā ir saldējums?
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 31. jūlijā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Laikraksts “Suddeutche Zeitung” vēsta, ka Vācijas pavalsts Bavārijas rajonā Raistingā neskaitāmus cilvēkus piesaistīja pēkšņi parādījies, neizskaidrojams aplis kviešu laukā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 30. jūlijā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Īpašu atradumu veikuši Ķīnas provinces Šičuāņas entomologi- tie ir ir atraduši pašu lielāko lidojošo kukaini pasaulē.Tā spārnu vēziens spēj sasniegt pat 21,01 cm.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 24. jūlijā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Zinātnieki nesen atraduši lielāko slieku pasaulē. Tas noticis Sumako vulkāna pakājē Ekvadorā, slieka ir 1,5 metrus un 500 gramus smaga. Zinātnieki pieļauj, ka tā ir pati lielākā savas sugas pārstāve visā pasaulē.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. jūlijā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Kādi Krievijas piloti pārlidojot tundru nesen atrada mistisku un neizprotamu caurumu zemē.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 11. jūlijā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Ņujorkietei Frenai Kapo pieder Ginesa rekords ar nosaukumu "Visātrāk runājošais cilvēks pasaulē". Viņa minūtē spēj izrunāt aptuveni 600 vārdus.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 2. jūlijā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Amerikas psihiatru asociācija tieksmi uz "selfiju" uzņemšanu atzinuši par psihisku traucējumu. Tāpat psihiatri norādījuši, ka zāles šīs slimības ārstēšanai pašlaik nav vēl pieejamas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 30. jūnijā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Noteikti esat redzējuši daudz un dažādus video, kuros dzīvnieki spēlē klavieres, bet diez vai esat redzējuši kā to dara zilonis!
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. jūnijā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Kazahstānā mīt kāds piecus gadus vecs zēns, kurš savas retās ādas slimības dēļ iesaukts par ķirzaku.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 26. jūnijā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
14 gadus vecs britu pusaudzis Mičs Glovers skolas ekskursijas ietvaros bija devies no dzimtās Lielbritānijas uz Franciju, kad nejauši starp kapu krustiem viņam izdevies iemūžināt skotu karavīra spoku.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. jūnijā, 2014. Autors: Skaidrīte.
Šodien, 17. jūnijā Rīgā novērots pavisam vasarai neraksturīgā dabas parādība - sniegs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 16. jūnijā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
31 gadus vecā Debija Nubatonisa domājusi, ka gaida bērnu līdz dzemdībās atklājies šokējošs pārstegums - viņa piedzemdējusi ķirazu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 11. jūnijā, 2014. Autors: Diāna.
Jūnija mēnesī 13. datums iekrīt tieši piektdienā, kas nozīmē, ka māņticīgie cilvēki atkal jau var laikus gatavoties tam, ko šī diena atnesīs. Kā ierasts, ja 13. jūnijs iekrīt piektdienā tad šī diena tiek saukta par Melno piektdienu un pēc astrologu domām, šī gada 13. jūnijs solas būt īpaši neveiksmīgs!
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 6. jūnijā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Ir kāds vīrs, kas jau 25 gadus staigā tikai un vienīgi atmuguriski. Aktīvists Mani Manithans no Indijas kopš 1989. gada pārvietojas tikai atmuguriski, tā izrādot savu protestu un iestājoties par mieru pasaulē.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. jūnijā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Nereti izdzirdot vārdu “atkarība”, pirmais, kas ienāk prātā ir alkoholisms vai narkomānija, kas ir saprotams, jo tās ir tīri tradicionālas atkarības. Bet kā būtu, ja cilvēks būtu atkarīgs, piemēram, no netīrumu ēšanas vai matu izraušanas? Tas nav bieži sastopamas atkarības, bet ir cilvēki visā pasaulē, kas no tām cieš. Te būs sešas interesantākas, neparastākās atkarības pasaulē un to sekas!
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 3. jūnijā, 2014. Autors: Misters Viszinis.
Pēdējā laikā virs mūsu planētas fiksēti vismaz pieci nezināmas izcelsmes lidojoši objekti, pēdējais no tiem manīts Londonas debesīs. Tā vien, šķiet, ka katrs lidojošais gaisa objekts tiek uzskatīts par citplanētiešu kuģi.
Lasīt visu rakstu...
1 2 3 4 5 ... 15