Politiķi, deputāti, ministri
Arhīvs
Jūnijs, 2018
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
Kas notiek Mix.lv?
Publicēts 23. maijā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://www.vipcopywatch.ru/it/">swiss replica orologi aaa +</a></strong><br> <strong><a href="http://www.vipcopywatch.ru/it/">Orologi svizzeri replica</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. maijā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://www.hublotwatches.pw/de/">beste Replik Schweizer Uhren</a></strong><br> <strong><a href="http://www.hublotwatches.pw/de/">besten Replik-Uhren</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. maijā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://de.montblancvip.co/">Montblanc Kugelschreiber</a></strong><br> <strong><a href="http://www.montblancvip.co/de/">Montblanc Kugelschreiber</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 19. martā, 2018. Autors: Skaidrīte.
Par Krievijas prezidentu svētdien, 18. martā, pārvēlēts līdzšinējais valsts līderis Vladimirs Putins, nodrošinot sev vēl vienu sešu gadu amata termiņu. Putins no saskaitītajām 99% balsu saņēmis 76,6% lielu vēlētāju atbalstu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 12. februārī, 2018. Autors: Skaidrīte.
Pašreizējais Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) paudis gatavību vadīt arī nākamo valdību, ja saņems vēlētāju uzticību.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 30. janvārī, 2018. Autors: Skaidrīte.
Valdībā domstarpību nav, taču politiskajā līmenī valdošo partiju koalīcijā sākas “gaiļu cīņas”, intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” atzina Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 19. janvārī, 2018. Autors: Milda.
Eiropas Parlamenta politiķe Tatjana Ždanoka plāno atgriezties uz Latvijas politiskās skatuves, un iecerējusi organizēt spēcīgu pilsonisko pretošanos iecerētajām izglītības reformām, cilvēkus pulcējos zem saukļiem "Tagad vai nekad" vai "Tēvzeme vai nāve", kas plaši izmantoti Kubas revolūcijā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 11. decembrī, 2017. Autors: Milda.
Tuvojoties nākamajām Saeimas vēlēšanām, daudzu partiju pārstāvji jau kaldina plānus. Solot pārmaiņas, partija Nacionālā apvienība (NA) pauda, ka vēlas vadīt Labklājības ministriju (LM), kā arī Izglītības un zinātnes ministriju (IZM).
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 4. decembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Ministru prezidents Māris Kučinskis pauž bažas par populistisku priekšlikuma vilni. "Ir jau dzirdētas vēlmes par Latviju bez nodokļiem," intervijā laikrakstam "Diena" atzīst premjers.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 15. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Trešdien, 15. novembrī, notiks Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZSS) un partijas "Vienotība" tikšanās. Partijas pārstāvis Ainars Latkovskis to sauca par zināmā mērā PR gājienu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 10. novembrī, 2017. Autors: Milda.
Valdība ceturtdien noraidīja visus deputātu pieprasījumus pēc papildu finansējuma. Finanšu ministre Dana Reizniece - Ozola (ZSS) uzskata, ka tas, ka deputātu nākuši klajā ar iniciatīvām, kuras prasa vairāk nekā 200 miljoni eiro, nozīmē, ka viņi nav ņēmuši vērā vienošanos, ka “deputātu kvotas” ir likvidētas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 9. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Galvenais iemesls manis izslēgšanai no partijas ir “Vienotības” jaunās valdes iekšējais mazvērtības komplekss un izdomātais stāsts “kamēr partijā būs Āboltiņa, tikmēr partija neatgūs sabiedrības uzticību”, intervijā laikrakstam “Neatkarīga Rīta avīze” pauda Solvita Āboltiņa.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 8. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Bijusī partijas “Vienotība” līdere, līdzšinējā Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa pauž pārliecību, ka cīņā par ekonomikas ministra amatu savas intereses bīdījuši sponsori.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 7. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) paudis bažas, ka Solvitas Āboltiņas izslēgšanas no “Vienotības” varētu ietekmēt partijas frakcijas attieksmi pret valsts budžetu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 2. novembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Neraugoties uz to, ka partija “Vienotība” jau nākamnedēļ, 6.novembrī, paredzējusi nosaukt ekonomikas ministra kandidātu, partija joprojām nav panākusi savstarpēju vienošanos un nepārprotama atbalsta nav nevienam no līdz šim nosauktajiem kandidātiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 20. oktobrī, 2017. Autors: Milda.
Lai arī valdība atteikusies no tā dēvētājām "deputātu kvotām" 2018. gada valsts budžeta izstrādē, tās nekur nav pazudušas, bet paslēptas ministriju pieprasījumos. Šādu viedokli LTV raidījumā "Rīta panorāma" pauda opozīcijā esošās partijas "Saskaņa" deputāts Andrejs Klementjevs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 16. oktobrī, 2017. Autors: Milda.
Ministru Māris Kučinskis (ZZS) pagaidām vēl nevērtē iespējamos kandidātus ekonomikas ministra amatam. Partija "Vienotība" tikmēr sola šodien ieviest skaidrību par iespējamajiem kandidātiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 13. oktobrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Partijas "Vienotība" frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa deputātes mandātu plāno nolikt līdz ar Saeimas rudens sesijas beigām, vēsta LTV raidījums "Panorāma".
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 12. oktobrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Ekonomikas ministrs, Ministru prezidenta biedrs Arvils Ašeradens (V) izlēmis pamest ministra amatu un pieņemt Saeimas deputāta mandātu, lai vadītu "Vienotības" frakciju. Uz ekonomikas ministra amatu Ašeradena vietā ir trīs kandidāti.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 10. oktobrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA), aicinot valdības partijas atbalstīt valsts un pašvaldību skolu pāreju uz mācībām tikai valsts valodā, rosināja veikt izmaiņas Izglītības likumā, nosakot, ka pāreja uz apmācībām latviešu valodā notiek valsts un pašvaldības skolās.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 26. septembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Prezidenta Raimonda Vējoņa iniciatīva pārtraukt nepilsoņa statusa piešķiršanu jaundzimušajiem nepilsoņu bērniem tika noraidīta, lai saglabātu valdības stabilitāti, šorīt intervijā LTV “Rīta panorāmai” atzina premjers Māris Kučinskis (ZZS).
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 21. septembrī, 2017. Autors: Milda.
Saeima ceturtdien, 21. septembrī, noraidīja Valsts prezidenta Raimonds Vējoņa iniciatīvu pārtraukt nepilsoņa statusa piešķiršanu Latvijā dzimušajiem nepilsoņu bērniem, kā rezultātā tie netika nodoti izskatīšanai Saeimas Juridiskajai komisijai.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 20. septembrī, 2017. Autors: Milda.
Nacionālā apvienība “nepilsoņu bērnu likumu” dēļ valdības demisiju neprasīs, tā LTV raidījumā "1 pret 1" pauda VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars, norādot, ka tas būtu bezatbildīgi.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 20. septembrī, 2017. Autors: Skaidrīte.
Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar "nepilsoņu bērnu likumu" spodrina savu tēlu, intervijā Latvijas Radio pauda Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas priekšsēdētājs Ritvars Jansons (Nacionālā apvienība).
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 19. septembrī, 2017. Autors: Milda.
Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (Nacionālā apvienība) Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa ierosinājumus par automātisku pilsonības piešķiršanu visiem nepilsoņu bērniem uzskata par kosmētisku labojumu. Viņasprāt pilsonības piešķiršanas jautājumi jārisina kopā ar sabiedrības integrācijas jautājumiem.
Lasīt visu rakstu...
1 2 3 4 5 ... 23