Pilsoniskā žurnālistika
Arhīvs
Jūnijs, 2018
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
Kas notiek Mix.lv?
Publicēts 23. maijā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://www.monclerjacketsdiscount.top/it/">moncler vendita</a></strong><br> <strong><a href="http://www.monclerjacketsdiscount.top/it/">outlet moncler</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 20. maijā, 2015. Autors: Informācija.
Pēdējā laikā tikpat kā nemaz netiek runāts par Latvijas mediju lomu demokrātiskas sabiedrības veidošanā. Un uz jautājumu — vai Latvijas mediji tiešām pilda savu pamatfunkciju un ir demokrātiskas valsts sargsuns, atklājot, analizējot un informējot par notiekošo, visbiežāk atbilde izpaliek. Kā savulaik trāpīgi atzīmējis LU Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs Skudra — Latvijas mediji pašos pamatos nav skaidri definējuši savu pozīciju, proti, vai viņi uztur diskusiju demokrātijā, vai arī viņi šaubās par demokrātiju vispār, un tas rada apjukumu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 25. jūlijā, 2014. Autors: Kate.
Latvijas Neatkarīgās Televīzijas (LNT) žurnālistu Uldi Āboliņu vēl pirms kāda laika varēja droši dēvēt par vienīgo pastāvīgo Anglijā dzīvojošo latviešu TV korespondentu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. jūlijā, 2013. Autors: Dzeltenais.
Vakar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki par nāves draudu izteikšanu aizturēja kādu 1982.gadā dzimušu sievieti, kura, izmantojot sociālo tīklu Facebook, divas reizes bija publicējusi ierakstus, kuros solīja "sarīkot asinspirti Latvijā".
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 26. jūnijā, 2013. Autors: Vatikāna Radio.
„Būt kristietim nav nejaušība, bet gan aicinājums uz mīlestību,” šādu apgalvojumu pāvests izteica šīrīta sprediķī. Svēto Misi koncelebrēja kardināli Roberts Sara un Kamillo Ruini, kā arī bīskaps Iņjacio Karrasko de Paula. Tajā piedalījās Vatikāna observatorijas darbinieki un tās direktors Hozē Gabriels Funess, kā arī Pontifikālās padomes Cor Unum un Pontifikālās Dzīvības akadēmijas darbinieki.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 25. septembrī, 2012. Autors: Ziņnesis.
Aizvadītās nedēļas nogalē skaistu mirkli augstu mākoņos piedzīvoja ne vien kāds jauns pāris, bet arī visi aviokompānijas airBaltic reisa Londona-Rīga pasažieri.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 28. augustā, 2012. Autors: Klāvs.
Tirdzniecības centra Domina Shopping Sporta dienās piedalījušies aptuveni 8 000 cilvēku, noskaidrotas labākās ielu basketbola komandas, kā arī ieskandināts pirmskolas laiks ar muzikāliem priekšnesumiem no PER un Liene Candy. Aizvadītajā nedēļas nogalē tirdzniecības centrā Domina Shopping norisinājās Sporta dienas, kuru ietvaros noskaidroti stiprākie un izveicīgākie vairāk nekā 10 dažādu sporta disciplīnās. Tāpat ikviens interesents varēja apmeklēt bezmaksas nodarbības jaunatklātajā sporta klubā CityFitness un izmēģināt visdažādākos aerobikas veidus. Kā arī, apmeklētājiem tika piedāvāta brīvā laika pavadīšanas pulciņu izstāde, atrodot sev un savam bērnam interesantāko un piemērotāko pēc skolas nodarbi.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. augustā, 2012. Autors: Klāvs.
AS “Latvijas valsts meži” (LVM) no dabas materiāliem veidoto sporta un atpūtas objektu Vērmanes dārzā – Dabas sporta zāli, ko pirms došanās uz Olimpiskajām spēlēm Londonā svinīgi atklāja Latvijas Olimpiskā komanda, mēneša laikā apmeklējuši vairāk nekā 20 tūkstoši sportot gribētāju un aktīvās atpūtas cienītāju. LVM Dabas sporta zāle radīta ar mērķi iedzīvotājiem atgādināt par plašajām aktīvās atpūtas iespējām, ko piedāvā AS “Latvijas valsts meži”, vienlaikus veicinot sportošanu, nodarbošanos ar fiziskām aktivitātēm un sportisku dzīvesveidu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 9. augustā, 2012. Autors: Klāvs.
Rūpējoties par drošību uz ceļa vasaras apmeklētāko festivālu laikā, Zelta Zivtiņa ir aizsākusi drošas stopēšanas kustību. Tās ietvaros populārākajā stopētāju vietā Juglā tiks izvietota informācijas telts un stopētāji nodrošināti ar svarīgāko stopēšanas atribūtiku – atstarotājiem, stopēšanas kultūras rokasgrāmatu un galamērķa norādēm.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. jūnijā, 2012. Autors: Ēriks.
Runājot par naftu, bieži nākas dzirdēt - nafta ir melnais zelts. Acīmredzot, ne tikai naftas iegūšana, bet arī tās pārkraušana Rīgas brīvostā esošajiem uzņēmumiem jau gadu desmitiem ļāvusi maigi izsakoties „uzdirst” vides prasībām un apkārtnes iedzīvotājiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 28. decembrī, 2011. Autors: RiekstsJauns lietotājs.
Super! tikai priecājos! Nav jāskrien pie dakteriem un jāpērk antibiotikas, nav jāsalst, mazāk jātērē apkurei, var normāli aizbraukt uz darbu un citur un nav, kā pagajuso ziemu - ka tu nezini, vai Rīgā tiksi dzīvs uz darbu un atpakaļ mājās- lāstekas, sniegs gāžas uz galvas, ceļi netīrīti, joslas samazinātas - no 3 joslām uztaisa 2, jo sniega kupenas cilvēka augumā un tad brauc tā it kā būtu joprojam 3 joslas - korķi, bardaks, ledus, paiet nevar, kājas slīd katra uz savu pusi masinu pagalmā nav kur nolikt, kaimiņs gatavs nogalināt, ja noliec viņa notīrītajā vietā, pasiem bagažniekā sniega lāpstai jābūt - un lielajai.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 28. decembrī, 2011. Autors: Sodien.lv.
Prezentējot Annas Rozītes darinātās siltās ziemas kleitas, modeles lomā negaidīti parādījās arī Liene Šomase. Skandalozos notikumus, kas skar viņas ģimeni, dziedātāja gan nekomentē, tomēr kopumā izskatījās gana braši. Pirms dažām nedēļām sabiedrību pāršalca skandāls – dziedātājas Lienes Šomases māte, cienījama kultūras darbiniece Arta Šomase tiekot turēta aizdomās par nežēlīgu pašas sunīša nogalināšanu Jērcēnu pusē. Šomase atteicās no LTV raidījuma «Ķepa uz sirds» vadīšanas, turklāt viss lika domāt, ka viņa uz kādu laiku norobežosies no sabiedriskiem pasākumiem un pievērsīsies ģimenes aizstāvībai, jo neuzskata mammu par vainīgu šajā apsūdzētajā noziegumā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 26. aprīlī, 2011. Autors: Imants.
Nevar neredzēt, ka pāris nopietnas saķeršanās gadījušās «Dienas Mediju» galvenajam redaktoram Guntim Bojāram ar RSU pasniedzēju Andu Rožkalni.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 22. aprīlī, 2011. Autors: Imants.
Ir tāds Kārlis Streips, kurš cenšas par sevi atgādināt dažādos veidos, tostarp rakstot emocionālus blogus. Tie parasti ir tādi reflektējoši, notikumiem pakaļ skrienoši, žultaini un nenovīdīgi — nu apmēram tādi, par kuriem labākus pat varētu sagaidīt no vidusmēra tantes Bauskā. Lūk, viens piemērs (gramatiskās kļūdas saglabātas kā oriģinālā):
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 6. aprīlī, 2011. Autors: Imants.
Lasīju ziņu par to, ka Zatlera kanceleja cienījamiem žurnālistiem maksā simtus un tūkstošus mēnesī, un neticēju savām acīm.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 31. martā, 2011. Autors: Roberto.
Tad arī mēs būsim kā visas citas tautas,
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 16. martā, 2011. Autors: Roberto.
Saprātīgs cilvēks nevēlas karu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 9. martā, 2011. Autors: Roberto.
Skaidrs un skaists sprediķis uzlabo garastāvokli.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. martā, 2011. Autors: Imants.
LETA: Latvijas mediju patiesie īpašnieki un labuma guvēji ir jāzina, lai sabiedrībai nodrošinātu plašu informētību un viedokļu dažādību, tādēļ atbalstāmi likumu grozījumi, kas nodrošinās pilnīgu caurspīdīgumu plašsazinās līdzekļu īpašnieku jautājumos, izskanēja Latvijas Žurnālistu asociācijas (LŽA) un Rīgas Preses kluba rīkotajā ekspertu diskusijā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 16. februārī, 2011. Autors: Roberto.
Patiesība ir no Dieva, bet meli no velna.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 30. janvārī, 2011. Autors: Imants.
No Ēģiptes ik pa stundai ienāk pretrunīgas ziņas, un daudzi no mums uztraucas par to, ka šajā valstī atrodas arī daudzi mūsu valsts tūristi.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 22. janvārī, 2011. Autors: Citāts.
Kā atbilde uz šodien portālā Mango.lv publicēto rakstu ar kārtējiem apmelojumiem, kas adresēti Romas katoļu baznīcas kardinālam V.E. Pujatam, dziesminieks Kaspars Dimiters paudis sekojošo:
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 20. janvārī, 2011. Autors: Imants.
Eiropas Parlaments (tas ir tas, kurš Strasbūrā — nevis Briselē) izsludinājis konkursu žurnālistiem, kurā var vinnēt piecus tūkstošus eiro. Kāds nosacījums? Tiem jābūt rakstiem, kuros… reklamētas ES būšanas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 10. janvārī, 2011. Autors: Imants.
Jaukais resurss Cracked.com ir sagatavojis rakstiņu par tēmu «T he 5 ballsiest undercover journalists» (zīmīgi, ka divos gadījumos stāstīts par sievietēm — žurnālistēm). Ar nepacietību gaidām Aleksandras Jolkinas grāmatu «Piesmietā misis Eiropa» — vai tikai saraksts nebūs jāpapildina?
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 2. janvārī, 2011. Autors: Imants.
Jūtūbes plašumos pašcepti komiķi reizēm uztaisa trāpīgus video, un viens no rekomendējamajiem ir The Juice Media taisītais Rap News «seriāls» — parodiju sērija par ziņu raidījumiem.
Lasīt visu rakstu...
1 2 3 4 5 6