Pilsoniskā žurnālistika
Arhīvs
Augusts, 2018
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Kas notiek Mix.lv?
Publicēts 14. augustā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://www.newbalance1012.top/it/">Online New Balance Scarpe Sbocco</a></strong><strong><a href="http://www.newbalance1012.top/it/">New Balance Uscita Vendita</a></strong><strong><a href="http://www.newbalance1012.top/it/">Vendita On New Balance Scarpe</a></strong><br><br><br><br><br><br><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. augustā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://it.weddings.ac.cn/">Acquista Abiti da sposa</a></strong><br> <strong><a href="http://www.weddings.ac.cn/it/">Acquista Abiti da sposa</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. augustā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://sv.farmcold.com/">hög kvalitet replika klockor</a></strong><br> <strong><a href="http://www.farmcold.com/sv/">hög kvalitet replika klockor</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. augustā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://www.replicawatchesmap.cn/fr/">oméga des montres à la vente</a></strong><br> <strong><a href="http://www.replicawatchesmap.cn/fr/">réplique oméga des montres</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. augustā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://da.whitedresses.co/">Køb Brude Kjoler</a></strong><br> <strong><a href="http://www.whitedresses.co/da/">Køb Brude Kjoler</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. augustā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://www.menswatchsales.cn/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.menswatchsales.cn/">swiss replica watches</a></strong> <br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 1. augustā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://www.watchestoplove.com/it/">migliori orologi svizzeri replica</a></strong><br> <strong><a href="http://www.watchestoplove.com/it/">migliori orologi replica</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 1. augustā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://www.breitlingbentley.co/it/">swiss replica orologi aaa +</a></strong><br> <strong><a href="http://www.breitlingbentley.co/it/">Orologi svizzeri replica</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 23. maijā, 2018. Autors: khan, Anton.
<strong><a href="http://www.monclerjacketsdiscount.top/it/">moncler vendita</a></strong><br> <strong><a href="http://www.monclerjacketsdiscount.top/it/">outlet moncler</a></strong><br>
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 20. maijā, 2015. Autors: Informācija.
Pēdējā laikā tikpat kā nemaz netiek runāts par Latvijas mediju lomu demokrātiskas sabiedrības veidošanā. Un uz jautājumu — vai Latvijas mediji tiešām pilda savu pamatfunkciju un ir demokrātiskas valsts sargsuns, atklājot, analizējot un informējot par notiekošo, visbiežāk atbilde izpaliek. Kā savulaik trāpīgi atzīmējis LU Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs Skudra — Latvijas mediji pašos pamatos nav skaidri definējuši savu pozīciju, proti, vai viņi uztur diskusiju demokrātijā, vai arī viņi šaubās par demokrātiju vispār, un tas rada apjukumu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 25. jūlijā, 2014. Autors: Kate.
Latvijas Neatkarīgās Televīzijas (LNT) žurnālistu Uldi Āboliņu vēl pirms kāda laika varēja droši dēvēt par vienīgo pastāvīgo Anglijā dzīvojošo latviešu TV korespondentu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. jūlijā, 2013. Autors: Dzeltenais.
Vakar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki par nāves draudu izteikšanu aizturēja kādu 1982.gadā dzimušu sievieti, kura, izmantojot sociālo tīklu Facebook, divas reizes bija publicējusi ierakstus, kuros solīja "sarīkot asinspirti Latvijā".
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 26. jūnijā, 2013. Autors: Vatikāna Radio.
„Būt kristietim nav nejaušība, bet gan aicinājums uz mīlestību,” šādu apgalvojumu pāvests izteica šīrīta sprediķī. Svēto Misi koncelebrēja kardināli Roberts Sara un Kamillo Ruini, kā arī bīskaps Iņjacio Karrasko de Paula. Tajā piedalījās Vatikāna observatorijas darbinieki un tās direktors Hozē Gabriels Funess, kā arī Pontifikālās padomes Cor Unum un Pontifikālās Dzīvības akadēmijas darbinieki.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 25. septembrī, 2012. Autors: Ziņnesis.
Aizvadītās nedēļas nogalē skaistu mirkli augstu mākoņos piedzīvoja ne vien kāds jauns pāris, bet arī visi aviokompānijas airBaltic reisa Londona-Rīga pasažieri.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 28. augustā, 2012. Autors: Klāvs.
Tirdzniecības centra Domina Shopping Sporta dienās piedalījušies aptuveni 8 000 cilvēku, noskaidrotas labākās ielu basketbola komandas, kā arī ieskandināts pirmskolas laiks ar muzikāliem priekšnesumiem no PER un Liene Candy. Aizvadītajā nedēļas nogalē tirdzniecības centrā Domina Shopping norisinājās Sporta dienas, kuru ietvaros noskaidroti stiprākie un izveicīgākie vairāk nekā 10 dažādu sporta disciplīnās. Tāpat ikviens interesents varēja apmeklēt bezmaksas nodarbības jaunatklātajā sporta klubā CityFitness un izmēģināt visdažādākos aerobikas veidus. Kā arī, apmeklētājiem tika piedāvāta brīvā laika pavadīšanas pulciņu izstāde, atrodot sev un savam bērnam interesantāko un piemērotāko pēc skolas nodarbi.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. augustā, 2012. Autors: Klāvs.
AS “Latvijas valsts meži” (LVM) no dabas materiāliem veidoto sporta un atpūtas objektu Vērmanes dārzā – Dabas sporta zāli, ko pirms došanās uz Olimpiskajām spēlēm Londonā svinīgi atklāja Latvijas Olimpiskā komanda, mēneša laikā apmeklējuši vairāk nekā 20 tūkstoši sportot gribētāju un aktīvās atpūtas cienītāju. LVM Dabas sporta zāle radīta ar mērķi iedzīvotājiem atgādināt par plašajām aktīvās atpūtas iespējām, ko piedāvā AS “Latvijas valsts meži”, vienlaikus veicinot sportošanu, nodarbošanos ar fiziskām aktivitātēm un sportisku dzīvesveidu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 9. augustā, 2012. Autors: Klāvs.
Rūpējoties par drošību uz ceļa vasaras apmeklētāko festivālu laikā, Zelta Zivtiņa ir aizsākusi drošas stopēšanas kustību. Tās ietvaros populārākajā stopētāju vietā Juglā tiks izvietota informācijas telts un stopētāji nodrošināti ar svarīgāko stopēšanas atribūtiku – atstarotājiem, stopēšanas kultūras rokasgrāmatu un galamērķa norādēm.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. jūnijā, 2012. Autors: Ēriks.
Runājot par naftu, bieži nākas dzirdēt - nafta ir melnais zelts. Acīmredzot, ne tikai naftas iegūšana, bet arī tās pārkraušana Rīgas brīvostā esošajiem uzņēmumiem jau gadu desmitiem ļāvusi maigi izsakoties „uzdirst” vides prasībām un apkārtnes iedzīvotājiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 28. decembrī, 2011. Autors: RiekstsJauns lietotājs.
Super! tikai priecājos! Nav jāskrien pie dakteriem un jāpērk antibiotikas, nav jāsalst, mazāk jātērē apkurei, var normāli aizbraukt uz darbu un citur un nav, kā pagajuso ziemu - ka tu nezini, vai Rīgā tiksi dzīvs uz darbu un atpakaļ mājās- lāstekas, sniegs gāžas uz galvas, ceļi netīrīti, joslas samazinātas - no 3 joslām uztaisa 2, jo sniega kupenas cilvēka augumā un tad brauc tā it kā būtu joprojam 3 joslas - korķi, bardaks, ledus, paiet nevar, kājas slīd katra uz savu pusi masinu pagalmā nav kur nolikt, kaimiņs gatavs nogalināt, ja noliec viņa notīrītajā vietā, pasiem bagažniekā sniega lāpstai jābūt - un lielajai.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 28. decembrī, 2011. Autors: Sodien.lv.
Prezentējot Annas Rozītes darinātās siltās ziemas kleitas, modeles lomā negaidīti parādījās arī Liene Šomase. Skandalozos notikumus, kas skar viņas ģimeni, dziedātāja gan nekomentē, tomēr kopumā izskatījās gana braši. Pirms dažām nedēļām sabiedrību pāršalca skandāls – dziedātājas Lienes Šomases māte, cienījama kultūras darbiniece Arta Šomase tiekot turēta aizdomās par nežēlīgu pašas sunīša nogalināšanu Jērcēnu pusē. Šomase atteicās no LTV raidījuma «Ķepa uz sirds» vadīšanas, turklāt viss lika domāt, ka viņa uz kādu laiku norobežosies no sabiedriskiem pasākumiem un pievērsīsies ģimenes aizstāvībai, jo neuzskata mammu par vainīgu šajā apsūdzētajā noziegumā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 26. aprīlī, 2011. Autors: Imants.
Nevar neredzēt, ka pāris nopietnas saķeršanās gadījušās «Dienas Mediju» galvenajam redaktoram Guntim Bojāram ar RSU pasniedzēju Andu Rožkalni.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 22. aprīlī, 2011. Autors: Imants.
Ir tāds Kārlis Streips, kurš cenšas par sevi atgādināt dažādos veidos, tostarp rakstot emocionālus blogus. Tie parasti ir tādi reflektējoši, notikumiem pakaļ skrienoši, žultaini un nenovīdīgi — nu apmēram tādi, par kuriem labākus pat varētu sagaidīt no vidusmēra tantes Bauskā. Lūk, viens piemērs (gramatiskās kļūdas saglabātas kā oriģinālā):
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 6. aprīlī, 2011. Autors: Imants.
Lasīju ziņu par to, ka Zatlera kanceleja cienījamiem žurnālistiem maksā simtus un tūkstošus mēnesī, un neticēju savām acīm.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 31. martā, 2011. Autors: Roberto.
Tad arī mēs būsim kā visas citas tautas,
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 16. martā, 2011. Autors: Roberto.
Saprātīgs cilvēks nevēlas karu.
Lasīt visu rakstu...
1 2 3 4 5 6
Šodienas raksti
Šodien vēl nav jaunu rakstu.
Jaunākie komentāri