|
Arhīvs
Atslēgvārdi
aizdevums apple ASV auto baznīca dievs e-baznica ekonomika eksports futbols gaisa temperatūra Grieķija grāmatvedība Grāmatvežu apmācība izglītība kino Krievija krīze laikapstākļi Latvija LUAC nauda nekrīze nodokļi nokrišņi politika Pārtikas embargo reklāma rpiva Rīga sankcijas seminārs veselība video ziema
Kas notiek Mix.lv?
Anonīms lasītājs balsoja par
Skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības Pirms 29822 h 14 m |
Publicēts 8. oktobrī, 2009. Autors: Māris Melnozols.
Sestdien, 10.oktobrī jau no plkst 21:00 sekojam līdzi Latvijas Nacionālās izlases izšķirošajai spēlei par iekļūšanu FIFA Pasaules kausa finālturnīrā pret Grieķiju. Lasīt visu rakstu... Publicēts 8. oktobrī, 2009. Autors: nekrize.
Jaunieši stāsta, kā viņi izklaidējas krīzes laikā, un iesaka citiem labas izklaides iespējas! Piemēram? Kopīga sēņošana :) Lasīt visu rakstu... Publicēts 8. oktobrī, 2009. Autors: Ieva.
Tikko nosapņoju dīvainu sapni, ka laikraksta un portāla Diena redakcija "sēž uz koferiem" un gaida signālu no kāda SFL (ko varētu nozīmēt šis burtu savienojums?). Lasīt visu rakstu... Publicēts 8. oktobrī, 2009. Autors: Das mix lv.
Publicēts 8. oktobrī, 2009. Autors: Izglabsim.lv.
Trešdien, 7. oktobrī, DnB NORD Vides glābšanas komanda uzsāka Latvijas dabas dārgumu sakopšanas darbu. Usmas Elku liepas stumbri ar profesionālu kokkopju palīdzību tika sasaistīti un nodrošināti pret nolūšanu stiprā vējā, savukārt Ugāles vidusskolas skolnieki kopā ar komandas dalībniekiem sakopa šī dabas pieminekļa apkārtni.Pirms glābšanas darbu uzsākšanas DnB NORD Vides glābšanas komanda ar Māri Olti un Nordiņu viesojās Ugāles vidusskolā, kur divām klašu grupām tika novadītas izglītojošas lekcijas par vides jautājumiem. Jaunāko klašu skolēni pēc nodarbības saņēma DnB NORD Bankas sagatavoto „Zaļo darbu ābecīti”, kas bērniem māca, kā rūpēties par apkārtējo vidi, taupīt enerģijas resursus un samazināt vides piesārņojumu.Pēc viesošanās skolā DnB NORD Vides glābšanas komanda kopā ar Ugāles vidusskolas 10. klasi devās uz Usmu, lai uzsāktu vēsturiskās svētvietas sakopšanas darbus. Iesaistot profesionālus kokkopji – arboristus, abi liepas stumbri tika nostiprināti, lai pasargātu dižkoku no nolūšanas. Kopā ar DnB NORD Bankas viceprezidentu Ivaru Kapitoviču un Usmas pašvaldības priekšsēdētāju Gendrihu Šķesteri tika uzstādīta informatīvā plāksne, kas vēsta par koka aizsargājamo statusu un vēsturi. Pēc iestiprināšanās ar zupu un pīrādziņiem, visi klātesošie pedalījās svētvietas sakopšanas talkā. Lasīt visu rakstu... Publicēts 8. oktobrī, 2009. Autors: The Incredible Man is Back.
Mēs visi mēdzam teikt, ka nav naudas, bet lielākā daļa nemaz īsti nesaprot, kā tas ir, kad TIEŠĀM NAV NAUDAS. Bet Ramatu ģimenei tā ir ikdiena. Piecu cilvēku saimes vienīgie ienākumi ir bērnu nauda, no kuras trešo daļu atņem tiesu izpildītāji. Jo reiz līzingā paņemta veļas mašīna un auto, kurš jau sen atdots atpakaļ īpašniekam. Lasīt visu rakstu... Publicēts 8. oktobrī, 2009. Autors: The Incredible Man is Back.
Deviņus gadus vecā Ada Azucena Diaz no Peru, kas piedalās vietējā bērnu raidījumā Mundo Magico, attēlo Britniju vienā no viņas populārākajiem video – dziesmai Toxic. Domāju, ka katrs, kurš noskatīsies video, atzīs to par perversu – deviņgadīgai meitenei izpildīt tādas kustības un tā snaikstīties ap puišiem ir mazākais nepieklājīgi. Lasīt visu rakstu... Publicēts 8. oktobrī, 2009. Autors: Laimonis Onbergs
Esam atkal iekūlušies nepatīkamā situācijā. Viss taču bija tik labi. Neatkarība. Jauna sistēma. Pašiem sava nauda. Kabeļtelevīzija. Eiropas savienība. Valsts iepirkumi. BMW X5. Jaunais Daugavas tilts. Varējām droši sacīt - jā, lietas notiek. Nauda taisa naudu. Tikai lūk nespējām atšifrēt Zviedru viltīgo plānu - tā ir viņu nauda, kas mūsu kabatās taisa jaunu naudu, ko kādu dienu atdot atpakaļ tiem pašiem zviedriem. Lasīt visu rakstu... Publicēts 8. oktobrī, 2009. Autors: The Incredible Man is Back.
Viens no skaidrojumiem, kāpēc starptautiskā sabiedrība Latviju nesaprot, ir tāds, ka tā nesaprot mūsu valsts augstāko amatpersonu teikto. Gan nepietiekamas valodas prasmes, gan konkrēta viedokļa trūkuma dēļ atbildīgie ministri minstinās gan starptautisko aizdevēju, gan ārvalstu mediju, gan savu kolēģu priekšā. Korespondents Kristaps Pētersons fiksēja augstāko amatpersonu uzstāšanās Baltijas attīstības forumā Stokholmā un lūdza komunikāciju speciālistus tās komentēt. Lasīt visu rakstu... |
Šodienas raksti
Šodien vēl nav jaunu rakstu. Jaunākie komentāri
Nepatīk tādas mājaslapas.
Jānis / Pirms 14941 h 52 m
Tagad rakstu kāpēc to nevajadzētu darīt.
Tālivalds / Pirms 14955 h 11 m
laba reklāma
Jānis / Pirms 14957 h 49 m
Diskusiju laikā tika uzsvērta IKT nozīme Latv [...]
Bērnu gultas veļas komplekti / Pirms 15610 h 44 m
Tāpat tika uzsvērta nepieciešamība pēc nepārt [...]
Bērnu gultas veļas komplekti / Pirms 15610 h 44 m
Labs raksts
Aivis / Pirms 17801 h 13 m
Labāk nemaz nelieniet kazino :D
Renārs / Pirms 18364 h 55 m
|