Arhīvs
Arhīvs
Oktobris, 2011
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Kas notiek Mix.lv?
Anonīms lasītājs balsoja par
Zālītei 10 gadu jaunāks vīrs
Pirms 632 h 54 m
Jauns raksts
Mājas tekstils!
Pirms 8004 h 16 m
Mix.lv pulciņam piebiedrojās
Valdis
Pirms 8004 h 27 m
Mix.lv pulciņam piebiedrojās
Lilija
Pirms 19837 h 43 m
Jauns raksts
Рейтинг Казино в Латвии
Pirms 25956 h 42 m
Mix.lv pulciņam piebiedrojās
Julia Gahan
Pirms 25956 h 49 m
Mix.lv pulciņam piebiedrojās
INDIVI
Pirms 28307 h 39 m
Mix.lv pulciņam piebiedrojās
Den Kirste
Pirms 28307 h 54 m
Anonīms lasītājs balsoja par
Free of charge integration course "Latvian Codes"
Pirms 28613 h 3 m
Publicēts 27. oktobrī, 2011. Autors: Dace.
Rudens ir pārbagāts ar dažādiem modes pasākumiem gan pasaulē, gan arī tepat Latvijā. Modes skatēs un vērienīgos modes šovos tiek demonstrētas jaunākās rudens, ziemas, pat pavasara kolekcijas. Lai gan lielākais uzsvars šajās modes parādēs tiek likts uz tērpiem, no dažām var aizgūt idejas arī interesantiem aksesuāriem. Sekojot līdzi notikumiem modes pasaulē, tirdzniecības centrs „Domina” uz sarunu aicināja modes ekspertus - žurnāla „Deko” galveno redaktori un modes blogeri Agnesi Kleinu, modes dizaineri Vitu Radziņu, žurnāla „Pastaiga” modes redaktori un blogeri Anitu Sedliņu un modes dizaineru Gintu Budi -, lai kopā diskutētu par aksesuāru nepieciešamību mūsu ikdienā, tostarp nacionālajiem aksesuāru lietošanas paradumiem un iezīmēm Latvijā. Diskusijas laikā eksperti apsprieda arī to, vai lietussargs vairāk ir modes aksesuārs vai tomēr tikai līdzeklis ar kura palīdzību pasargāties no lietus.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. oktobrī, 2011. Autors: NRA.LV.
Trešdien vakarā 21.30 Liepājā iedzeršanās laikā tēvs iemetis gultā savu pusgadu veco meitiņu. Zīdainis no gūtajām traumām miris.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. oktobrī, 2011. Autors: Dace.
Latvijas iedzīvotājiem apkures sezona ir sākusies visai nepatīkami, - jau pirmajās pāris nedēļās apdrošinātājs „Balta” ir fiksējis piecus pieteikumus par ugunsnelaimēm, ko izraisījušas dažādas problēmas ar apkures sistēmām. Nodarīto zaudējumu summa jau sasniedz 158 000 latu, kas ir līdzvērtīga visas pērnās apkures sezonas laikā pieteiktajiem šāda tipa negadījumiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. oktobrī, 2011. Autors: gaizinsh.
Somijas gigant-uzņēmums "Nokia", cenšoties saglabāt pasaulē lielākā mobilo telefonu ražotāja statusu, trešdien prezentēja pirmos viedtelefonus, kuros izmantota "Windows" jaunā operētājsistēma.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. oktobrī, 2011. Autors: bruno.
Tokijas auto šovā, kas tiks oficiāli atklāta jau 30.novembrī, Mazda prezentēs sava vidējās klases sedana prototipu - konceptauto Takeri.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. oktobrī, 2011. Autors: NRA.LV.
Jelgavas tiesa sākusi izskatīt lietu, kurā par pircēja apkrāpšanu apsūdzēta juveliere Anna Šarna. Viņa tika aizturēta pēc tam, kad pie Jelgavas policistiem vērsās kārtībsargu kolēģis Sandis Dorbe, kurš lietā ir cietušais.
Lasīt visu rakstu...
Šodienas raksti
Šodien vēl nav jaunu rakstu.
Jaunākie komentāri